Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » (Sikeres) Megtermékenyítés...

(Sikeres) Megtermékenyítés utáni 9. napon a tojásfehérje szerű hüvelyváladék utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Furcsállom azt,hogy nem fájnak a mellbimbóim,pedig p.é. után 8 nappal már érzékenyek és fájnak,most meg semmi.Viszont bővebb lett a hüvelyváladékom,és szinte minden nap vannak mensihez hasonló görcseim.Viszont sajnos a hőm 36.4-től nem megy fentebb :(
2012. jún. 5. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy még csak most van peteérésed? A tojásfehérje-szerű váladék arra szokott utalni. Az alacsony hőd sem arra utal, hogy már meglett volna az ovud...
2012. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az ovum a hőm szerint már megvolt május 27.én.Viszont akkor nem volt ilyen hüvelyváladékom.Kb 4-5 napja vannak görcseim.
2012. jún. 5. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Mire alapozod azt, hogy 27-én volt? Mert pont hogy a hőd még azt mutatja, hogy még nem volt ovud, 9 napja meg pláne nem. Hanyadik ciklusnapodon vagy? Továbbra is fenntartom a véleményem, hogy még csak most vagy a peteéréses időszakban. A mensis görcsök és a tojásfehérjés folyás is arra utal.
2012. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Arra alapozom,hogy 27.én a hőm 36.1-re esett le,és azóta 36.2 és 36.5 között ingázik!!Szóval nem esett le 36.1-re vagy az alá azóta!!
2012. jún. 5. 20:33
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és a 11. ciklusnapomon vagyok.
2012. jún. 5. 20:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi,a 16. napon vagyok
2012. jún. 5. 20:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Természetes én örülnék neki a legjobban,ha a hőm nem azért esett volna el,mert épp a babára gyúrunk és nagyon szeretném ha összejönne a baba!!Már több mint fél éve anya szeretnék lenni,és nagyon örülnék neki,ha hamarosan pozitív lenne a teszt.
2012. jún. 5. 20:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy leesett a hőd, még nem jelent peteérést. Akkor jelent, hogyha utána szépen felmegy a hőd, és fenn is marad. De azt írod, hogy 36,4 fölé nem ment, ez a 3 tizedes emelkedés meg elég kevés. Ráadásul az 27-én volt, az még amúgy is korai lett volna peteérésnek. Ha babát akartok, akkor most tessék összebújni, mert most van pé-d.
2012. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma felment 36.7-re a hőm,továbbra is görcsölgetek és picit fájdogálnak a mellbimbóim.Viszont a tojásfehérje színű folyásom továbbra is van.
2012. jún. 6. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!