Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késett a menstruációm 5...

Késett a menstruációm 5 napot, és utána 4 napig voltam beteg de nagyon kevés volt. Teszteljek? Fáradékonyság hányinger szédülés jelen van volt

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha megjött, akkor felesleges tesztelni. Valószínűleg azért késett, mert késett a peteérés is. A mennyisége meg változhat attól is, hogy most nem vastagodott meg annyira nyálkahártya.

A fáradékonyság, hányinger, szédülés nem feltétel nélküli, és biztos tünete a terhességnek, ezeknél biztosabb tünet a mensi elmaradása.


De ha van felesleges teszted, tesztelhetsz, csak igazából nem sok értelme van.

2012. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. jún. 5. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Miért emelted ki a kérdést? Teszteltél esetleg azóta?
2012. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem szeretnék csalódni szóval még nem :(
2012. jún. 7. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Annak semmi értelme nincs amit csinálsz. Ha úgy gondolod terhes vagy, akkor tesztelj. De ha meg megjött, akkor vajmi kevés esélyed van a babára. Én is reménykedem hónapok óta, h hátha van még attól, de hiába teszteltem amikor másabb volt a vérzésem, mindig negatív lett. Persze amúgy számítottam én rá, de a kisördög mindig ott motoszkált bennem. Ne áltasd magad feleslegesen! Sokkal nagyobb csalódás lesz, ha újra megjön, mert csak mégjobbann beleéled magad addigra. Hidd el, tudom mit érzel, mi is nagyon várjuk már a gólyát hónapok óta, de úgy látszik nagyon messziről jön! Talán ebben a hónapban végre ideér.

Régóta próbálkoztok? Voltál már emiatt orvosnál? Nekünk ez a 9.hónapunk.

2012. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem rég óta próbálkozunk:$ remélek összejön nektek,a mi gólyánk is messze van még:( majd legközelebb talán sikerül:$sok sikert neked :)
2012. jún. 11. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!