Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen esetben pozitív az ovu...

Milyen esetben pozitív az ovu teszt délelőtt is?

Figyelt kérdés
Bocs a hülye kérdésért de a jóstesztkènt való használatához nem értek

2012. jún. 6. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha már biztosra tudod, hogy volt ovulációd és inkább arra vagy kíváncsi, hogy összejött-e a baba, akkor délelőtt kell használni ugyanúgy, mint a terhes tesztet. Csak sok lányt becsapott már, pozitív volt erősen és sehol baba :(


Ha pedig ovulációt akarsz nézni középidő tájban, akkor délután kell használni.

2012. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A jóstesztelésnél elméletileg a Hcg és az lh közti keresztreakció a lényeg. Vagyis ha reggel használod az lh tesztet a mensi előtti 3.naptól és a csík erősödik akkor ELMÉLETILEG terhességet feltételezhetünk. DE ez sajnos nem mindenkinél érvényes. Nekem pl sokszor volt ilyen erősödő második csíkom mégsem voltam terhes. Szerintem csak teszt pazarlás!
2012. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!