Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
a párommal pettingeltünk,alsónadrágon keresztül a pénisze beleért a vaginámba, de csak alig, és nem sokáig, kb 3x, de tényleg nemment bele csak épp. ettől lehetek terhes? megjött a menzeszem, de émelygek, fáradékony vagyok és legyengült..azt olvastam ezek tünetek és félek.

2012. jún. 6. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nem vagy terhes!!
2012. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de alsónadrágon keresztül hogy jutott volna beléd bármi is, ezt nem értem? Szerintem nem vagy terhes. Amúgy a menzesztől is lehetnek ilyen tüneteid.


32hkm

2012. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a párodon volt alsónadrág akkor hogyan lehetnél terhes?

Így lehet teherbe esni:A férfi beteszi a péniszét(alsónadrág nélkül) a nő hüvelyébe és el is élvez benne.

De ha bizonytalan vagy akkor vegyél egy tesztet.Azt pedig így végezd el:Mikor először kelsz fel pisilni(reggel)akkor csináld meg a tesztet.Egyszerűbb ha belepisilsz egy tiszta pohárba és belemártod a tesztet(még ha vizeletsugaras akkor is),vársz és ha 2csík jön ki rajta akkor terhes vagy.Ha csak 1 csík jön ki akkor nem.

2012. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes! De esetleg egy kicsit olvasgass ezekről a dolgokról az sohasem árt! És ebben semmi bántó szándék! Minden jót!
2012. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes.de ha ennyi eszed van hogy azt hiszed hogy nadrágon keresztül terhes lehetsz akkor ne szexelj hanem olvasgass egy kicsit.de az is elég ha csak ép ésszel gondolkozol.ez nem a szentlélek hogy megszáll téged
2012. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!