Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most kértem tanácsot Dr...

Most kértem tanácsot Dr Hamvas Ferenctől, aki azt írta:jól megszívhatom ha menszi alatt is szeretkezünk. Mi a véleményetek? Szokott valaki akkor is együtt lenni a párjával?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy van akinek akkor jött össze a baba. Sőt anyum 2 spirál közt menszikor lett terhes az öcsémmel.Ő csak nem hazudik?
2009. júl. 2. 18:54
1 2 3
 11/21 Kathrin01 ***** válasza:
Ne félj, mert az rosszabb.
2009. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Megpróbálom elfelejteni a rossz dolgokat, hisz egy gyönyörű dologra, babára várok és ezt csak pozitív hozzáállással lehet. Vagy nem?
2009. júl. 2. 19:23
 13/21 anonim ***** válasza:
86%

Valóban nagyobb az esélye a fertőzéseknek, de ha mind a kettőtökkel minden ok, akkor biztos nem kapsz el semmit. Mi legfeljebb az utolsó napon vagyunk együtt, akkor is óvszerrel. Tudom, hogy van mosógép, meg miegymás, de engem taszít, hogy látom a véremet a páromon. Ezért inkább kihagyjuk "azokat a napokat". Én ilyenkor egyébként is hisztis vagyok, fáradékony, görcsöl a hasam, néha hasmenésem is van, szóval mindennek érzem magam, csak szexi nőnek nem. Ha elmúlik, minden ok utána. :)

Nem javallott a dolog, de nincs is tiltva, a ti döntésetek kell legyen. :)

2009. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Ebből is látszik, hogy mennyire különbözően gondolkodnak az emberek. A múltkor én is tettem fel egy kérdést, ezzel kapcsolatban. Nekem a jónás napjaim rendre a mensi idejére estek, és kíváncsi voltam, hogy mennyire tartják normálisnak a nők ill. a férfiak a szexet ilyenkor. Nekem pont ellenkező megjegyzések jöttek.... Ja én még azt is említettem, hogy a férjem sem szereti ilyenkor, taszítja, ha véres lesz ill a vér látványa. Erre sokan igencsak felhörrentek, hogy ugyan már miért ne lehetne ilyenkor is. Én nem tartom egészségesnek, szerintem azt a pár napot ki lehet bírni... Nekem az anyu is mindíg azt mondta, hogy ilyenkor ne üljek bele a kádba, hanem zuhanyozzak, és nem jó a szex sem, pont a fertőzések miatt. Amúgy is mindíg összeszedek valamit, nem hogy még kockáztassak. De aki nem hajlamos ilyesmire, és mindkét félnek jó miért ne? Ez tényleg csak a ti döntésetek! Igen néha hülyének érzi magát az ember.. Sokan úgy válaszolnak, h érzed belőle "hát ezt te nem tudod"? mondatot. Ha mindent tudnánk ill belelátnánk mások gondolataiba nem kérdezgetnénk itt. Bocs a hosszú regényért, csak éppen ki van ezen az oldalon, éppen mikor klérdezel, annyira más válaszok érkezhetnek. Mielőbbi babásodást kívánok neked!:)
2009. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a drukkot.
2009. júl. 2. 20:27
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos,nagyon megnol a mehszajrak v.mehrak eselye!Es utana nagyon nehez babat osszehozni!Az egyeb fertozesekrol nem is beszelve!!!A menszi egy "tisztulas",minden orvos ajanlja a sex-szunetet akkor!De a te tested,azt csinalsz amit akarsz!
2009. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%
Gusztus dolga.Örülök hogy ilyen nyitottak vagytok rá,de én utálom magam olyankor,annyi erőm nincs hogy egyenesen feküdjek nemhogy szexeljek.Nekünk ez egy tisztulási folyamat és azt jó nyugodt körülmények között tenni.
2009. júl. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%
Mi csak a vége felé, gyengébb napokon szexelünk csak, amikor már inkább barnás.De én olyankor már elég rosszul viselem a hiányt, mert olyankor sokkal jobban kívánom.
2009. júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nekem elég gyenge volt most a vérzésem, ha sok van mi sem szoktunk szeretkezni.
2009. júl. 3. 09:46
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ő az orvosom és maximálisan megbízom a véleményében ebben is. Bár az is igaz, hogy eszembe sem jutna mensi alatt szexelni, olyan rosszul vagyok akkor, hogy örülök, hogy élek, nemhogy még kívánatosnak és szexinek érezzem magam. De a doktor úr a terhesség EGÉSZE alatt is ellenzi a szexet, erről is megoszlanak amúgy a vélemények.
2009. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!