Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A párommal gyógyszerrel védekezünk, és mindig rendesen meg is jön, és soha nem hagytam ki gyógyszert.mostanában(lehet csak a nyár miatt)többet eszem és fáradékonyabb vagyok, és gondoltuk megcsinálunk egy tesztet.Tegnap rengeteg folyadékot ittam(min.3.5 l)És hajnalban is eljártam mosdóba, de ma reggel megcsináltam felkelés után.Volt egy tesztünk amit még régebben vettünk.és elvileg 2hónapja lejárt.de nemtudom elképzelni hogy tud megromlani egy ilyen.X-epil tesztet használtam.C-nél erős piros vonal.T-nél egy nagyonhalvány fehér vonal.még annyi hogy úgytűnik elkaptam valami fertőzést is.nemtudom az befolyásolhatja e.Szerintetek ez mit jelent?lehet hogy tényleg terhes vagyok, vagy nem valószínű?hétfőn akarok elmenni dokihoz, de akkorra várom a menstruációm,úgy is megvizsgál?Eléggé kétségbe vagyok esve.

2012. jún. 9. 06:22
 1/8 anonim ***** válasza:

T-nél halvány fehér vonal...hát nem annak is ugyanolyannak kell lenni, mint a C-nél? Mert szerintem igen, és akkor lennél terhes.

Ugyhogy szerintem nem vagy terhes.

A fáradékonyság az késöbb, 5-6 hetes terhességnél szokott "előjönni".

Figyu! Szedtél az elmúlt 1 hónapban antibiotikumot? Volt hasmenésed? Mert ilyen esetekben fordulhat elő, hogy nem szívódik fel rewndesen a fog. gátló...ha nem voltak ilyenek, nyugodt lehetsz.

Meg én sem hiszem, hogy 2 hónap nagyon számítana a tesztnél...


Doki megvizsgál, ha nem fogsz menzeszelni.

2012. jún. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem szedtem antibiotikumot.és múlt hónapban is rendesen megjött.hát a teszten az van hogy lehet más színű a csík.már csináltam máskor i tesztet(sajnos eléggé aggódós vagyok és 19évesen még nem szeretnék gyereket)és ott a T-nél nem volt semmi.De megbeszéltük párommal és holnap reggel csinálunk egy másikat és ha negatív akkor örülünk,de dokihoz mindenképp elmegyek,mert azthiszem tényleg elkaptam valami gombát....nagyonszépen köszönöm a válaszod!kicsit megnyugtattál:)
2012. jún. 9. 07:51
 3/8 anonim ***** válasza:
ugynolyan szinünek kell lennie ket csiknak enis igy tudom , persze lehet halvanyabb is , de de feher csikrol meg nem hallottam es szerintem , nem vagy terhes . De varj meg mert meg meg jöhet , es orvoshoz is mesz :)
2012. jún. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok most már tényleg megnyugodtam.én sem hiszem hogy az lennék,de azért még egy teszt, meg orvos nem árt:)csak ha meg mégis lenne valami...sajnos nem tartanám meg.és ez azért szörnyű mert annyian vannak aki felelőtlenség miatt csinltatnak abortuszt, és azzal annyira nem értek egyet,mámint persze, ha nem tudja felnevelni akkor jobb ha nem tartja meg, de az ő hibájuk.én meg annyira figyelek hogy ne kerüljek ilyen helyzetbe, mert az szörnyű érzés lenne.reméljük nem is kerülök.szurkoljatok hogy a reggeli teszt "jól süljön el"
2012. jún. 9. 08:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Termeszetesen szoritok hogy olyan eredmenyt kapj amit szeretnel , de en biztos vagyok abba hogy nem vagy terhes :)) .
2012. jún. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)hát énis ebben bízom:)de a teszt után az első 1órában 5percenként elövettem a tesztet hogy biztos 2csík van e vagy csak behaluzom.de énis úgy érzem hogy rendben leszek.:)majd megírom a holnapi teszt eredményét:)
2012. jún. 9. 09:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is szuirkolok a "jó" eredményért, mert szerintem igazunk lesz :)! Nagyon-nagyon minimális az esély, h terhes légy...szinte 0! :)


Első válaszoló

2012. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazatok lett:)Megcsináltam reggel és egyértelműen egy csík:)Köszönöm hogy tartottátok bennem a lelket:)
2012. jún. 10. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!