Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg igaz ez a hír?

Tényleg igaz ez a hír?

Figyelt kérdés
Azt hallom nagyon sok embertől,hogy az orvosok "csak" 1 év próbálkozás után foglalkoznak azokkal akiknek nem jött össze a picike!Ez tév hit vagy igaz?Nekünk 6 hónapja nem jön össze és orvoson gondolkozunk!De attól is tartok,hogy fiatal vagyok és az orvos nem fog velem foglalkozni!
2009. júl. 3. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azzal kell kezdeni az orvosnál, hogy ti már egy éve próbálkoztok. :) akkor majd foglalkozik...és talán útközben magától is jönni fog....de ha fiatal vagy, nyugodtan kivárhatjátok az egy évet, nem kell sietni a komolyabb dolgokkal...de a kivizsgálásokkal semmit nem siettetsz, így azokat szerintem nyugodtan elvégeztetheted
2009. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy?Mi a férjemmel 7 hónapja próbálkozunk sikertelenül!De kb. 2 hete elmentünk orvoshoz!elküldött hormonvizsgálatra,mert szervi bajomat nem látott!Ez az első lépés,még az eredményt nem tudom!Ugyhogy velem foglalkozott,mondtam,hogy ez a problémám és kész!
2009. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és a párom 30!Nem érezzük korainak a picit!Jó ötletnek tűnik azt mondani,hogy egy éve próbálkozunk!:) Szeretném kideríteni,hogy van -e valami probléma velünk!Megnyugtatna egy vizsgálat!
2009. júl. 3. 15:09
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Orvosa válogatja, van ilyen is és olyan is. Az én orvosom például nem "foglalkozna" veled, már abból a szempontból, hogy vizsgálatokat csak 1 év után szokott elrendelni. De nagyon sok tanácsot kaptam tőle, ami segíthet. Nekünk is 7 hónap után jött össze a baba, pedig én 21 voltam, a férjem meg 23 akkor és mindketten teljesen egészségesek. Van olyan orvos is - elsősorban a magánnőgyógyászok között - aki egyből elküld mindenféle kivizsgálásra, mert ez neki nagyon jó pénz. És ezt az orvosomtól tudom (nagyon jó barátok is vagyunk). Neki jópár ilyen kollégája van. Neki dicsekedtek, hogy mennyi pénzt legomboltak a páciensről, holott az első 1-2 vizsgálat után tudták, hogy semmi baja nincsen, de azért még elvégeztek néhány vizsgálatot, hogy minél gyakrabban jöjjön magánrendelésre és minél többet tejeljen. Ráadásul sok nőnél semmit sem csináltak a vizsgálatokon kívül, 1-2 hónap múlva magától teherbe esett, súlyos tízezrekért...
2009. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én 24, férjem 30 éves!Egyáltalán nem korai szerintem,ha az ember vágyik rá!Vizsgálatok sorozata vár rád,ha belekezdesz,de érdemes,mert ha valami gond van,az is kiderül,és,ha nics,az is és már csak időre van szükség!Drukkolok nektek!Mi is nagyon várjuk már a picit!
2009. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon sok orvos van aki a pénze megy!szomorú dolog,hogy ilyenek vizsgálgatnak minket!De azért tudom,hogy vannak kivételek!Én arra gondoltam,hogy előbb egy szakrendelésre mennék el és ott kiderülne,hogy hogy állnak hozzám!Ha nem magánorvoshoz megyek akkor is pénzbe kerülnek a vizsgálatok?
2009. júl. 3. 15:14
 7/16 anonim ***** válasza:
Én annyit tudnék hozzáfüzni,hogy elmentem szakrendelésre,de le se sz...tak!Úgy döntöttem,hogy elmegyek egy magánorvoshoz,aki annyira kedves volt,és megnyugtatott és elkezdtük a vizsgálatokat,igaz fizetni kellett,de én inkább fizetek,csak legyek alaposan és figyelmesen kivizsgálva!
2009. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem, a vizsgálatok amúgy sem kerülnek pénzbe. Csak hát ugye 1-szer elmész az egyik vizsgálatra a beutalóért, aztán elmész az eredménnyel, aztán kiír még egy vizsgálatra, stb. Ha ezt csinálja, akkor kezdhetsz gyanakodni. Mivel az orvosok általában 5-10 ezer forintot kérnek egy magánrendelésért, ezért egy hónapban, akár 30-40ezret is le tudnak gombolni rólad. Az a baj, hogy a szakrendelésen viszont nagyobb eséllyel zavarnak el, hogy várjatok még. De én ott próbálkoznék először.
2009. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát először elmegyek egy szakrendelésre és meglátom mi lesz!De most várok 12-ig akkora nem várom!Peteéréskor együtt voltam a párommal és előtte és utána is!Most néha fáj a mellem és szurkálok bal oldalt lent és sűrűn járok pisilni!Tegnap egyszer volt krémes folyásom!ez lehet baba?Az a baj,hogy munkahelyem sajnos még nincs és nem nagyon tudnám megfizetni a magánorvost!
2009. júl. 3. 15:21
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja és kicsit a derekam is fáj!
2009. júl. 3. 15:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!