Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a szellemcsik? A képet...

Ez a szellemcsik? A képet csatoltam.

Figyelt kérdés

Bár jobban örülnék egy pozi tesztnek, de sajna csak ez lett belőle. Ez szellemcsik?


[link]


2009. júl. 3. 15:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
53%
nem akarlak lelombozni,de szerintem az negatív.
2009. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de az én szellem csíkom most túrós rétest eszik a konyhában!:-)) Hány napja késik a menzeszed?
2009. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben holnap reggel csinálnék egy másik tesztet is.
2009. júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem csinálj még egy tesztet!Az lenne a biztos!Ez elég halványka!
2009. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

:-) ezek szerint Neked is valami hasonló volt a teszten mikor babát vártál?

Még 2 napom van a menziig. Nem reggeli vizeletből csináltam ezt. De mivel nem látszik rendesen úgy gondoltam hogy ez a hirhedt szellemcsik amiről annyit olvasni itt.

2009. júl. 3. 15:57
 6/36 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ismeteld meg holnaputan reggel elso vizeletbol. Ket nap alatt duplazodik a hcg szinted ha baba van. En szemely szerint latok valami igencsak halvany vonalkat, szeritnem ket nap mulva ha baba van akkor mar jobban fog latszni. Nem biztos, hogy szellemcsik. Kivanom neked, hogy baba legyen!!
2009. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Mindenképpen csinálok másik tesztet, de csak pár nap múlva. Nagyon szurkál a petefészkem (most éppen bal oldalt) ezért félek hogy meg fog jönni.
2009. júl. 3. 16:00
 8/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)))))
2009. júl. 3. 16:00
 9/36 anonim ***** válasza:
50%
Első!Nem kell rögtön lelombozni az embert!Tény és való,hogy van ott valami halvány csík,de ha biztosat szeretnél csinálj reggel még egy tesztet és kiderül babád lesz -e!Drukkolok!
2009. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
De jó, hogy Ti is láttok ott valamit! :-)Hamarosan kiderül mit... remélem... Köszi mégegyszer!
2009. júl. 3. 16:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!