Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jóslótesztelés mennyire...

Jóslótesztelés mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Ma csináltam egy lh tesztet jóslótesztnek,de negatív lett (tehát 2 csík van rajta, csak nagyon halvány a második csík).Holnap is csinálok még.Hány napig érdemes?

Hétvégere nem várom.


2012. jún. 12. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

A jósteszt aránylag megbízható,de én nagy butaságnak tartom.Bármennyire vágysz is gyermekre,magadnak ártol,ha beleéled magd,és mégis megjön.El sem hinnéd hányszor foganhat meg egy nő,de valamiért felszívódik a baba,és észre sem veszi,hogy belül valami elkezdődött,csak vége lett.

Bízd a tersmészetre és hagyj időt a babának,hogy eldöntse mikor akar hozzád kerülni.Addig szerelmeskedj sokat,és ne a baba miatt!Csupán csak magáért az érzésért,mert szereted akivel vagy:)

2012. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, csináltál tesztet? Én is jóstesztelek de nem megbízható mert olvasgattam róla. Ha több napon keresztül csinálod és erősödik a csík az jó jel de nem tuti. nekem pozitív de még sok van nemvártig és ez sem jó. Hol tartasz?
2012. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!