Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szúrkálgat a jobb petefészkem,...

Szúrkálgat a jobb petefészkem, nem érzek semmi különöset, bár néha a hasam is fájdogál. Régóta szeretnénk babát. LEHET, HOGY Ő AZ?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 09:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Pont erre a kérdésre keresem egész reggel óta a választ. Nekem a bal oldalamon a petefészeknél szurkál.

Amit eddig megtudtam, hogy baba, vagy ciszta. HA baba akkor lehet méhen kívüli jele is. (de nem egyértelmű)Szóval nálam para. Holnap teszt.

Mikor kell megjönnie?

2009. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Hát ha minden igaz már késik 2 napja, de rendszertelen a ciklusom és múltkor is szombaton jött meg! Így fogalmam sincs. Én hétfőn vagy kedden tesztelek ha addig semmi rossz nem történik? Neked?
2009. júl. 4. 11:16
 3/30 anonim ***** válasza:

Sajna nekem is rendszertelen(33-42 nap),de a fertility oldal mára jelezte(37.nap), hogy csináljak tesztet.

Holnap megcsinálom, aztán ha nem múlik a szúrás, hétfőn telefonálok a nőgyógyinak, hogy most mi van.

2009. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen tünetem.Nagyon rendszertelen a mensesem,Már gondoltam mindenre.Kiderült nagyon késöi peteérést éreztem,ezt az UH igazolta.Abban a honapban elkezdtem a cicka+palástfü kurát és a barátcserje kapszulát.Ilyen erösen még soha nem éreztem a pé-t.
2009. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Első vagyok, reggeli teszt pozitív:) Baba lehet a dologban, de holnap hívom fel a nőgyógyászt.
2009. júl. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ha pozitív akkor tuti baba. Gratulálok! Én is reménykedem. Írj, ha biztos!
2009. júl. 5. 11:41
 7/30 anonim ***** válasza:
Délután megyk orvoshoz, utána megírom mi lett az eredmény. De ma éjjel 2x is felébredtem annyira szúrt.
2009. júl. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Szia! Várom az infót.Még nekem sem jött meg csak olyan barnás-rózsaszínes enyhe folyásom van.Holnap én is tesztelek.
2009. júl. 6. 16:22
 9/30 anonim ***** válasza:

:) Voltam orvosnál, még nem lehetett babát látni, csak azt hogy meg van vastagodva a méhszáj, és az jót jelent. A jövő héten újra UH-ra megyek. A szurkálós fájdalom meg JÓ jel, mert a méhizomzat nyúlik, szóval BABA nagyon baba:)

Szurkolok a holnapi teszthez! Írd meg mi az eredmény!

2009. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Mindenképp! Már nagyon izgulok! Neked meg nagyon-nagyon gratulálok!!!!
2009. júl. 6. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!