Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt egyáltalán peteeresem?

Volt egyáltalán peteeresem?

Figyelt kérdés
11-én kellett volna megtörténnie a peteeresnek.előtte levő napokban nem nagyon figyeltem a testem.Aznap pedig szinte semmit nem éreztem.pedig mindig szoktam enyhe szurkalast a petefeszkem tájékán.Max.annyit vettem észre,hogy kicsit feszulget a hasam.Este megnéztem a mehszaj állapotát,magasan volt,és teljesen kemény.Lehetséges hogy ebben a honapban elmaradt az ovulacio???Valakinek hasonló tapasztalat?
2012. jún. 14. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú,én pont ilyen helyzetben vagyok annyi különbséggel,hogy nem néztem a méhszáj állapotot.Minden hónapban érzem,mikor van ovum,de ebben a hónapban nem volt ilyen.Ez vajon mit jelent...hát én is kiváncsi vagyok!
2012. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szamomra ez nagyon furcsa,és megmondom őszintén,ebben a honapban hiába voltunk együtt,nem reménykedem.Annyi hogy olyan 8-tol tapasztaltam erősebb folyast.Mara mar teljesen száraz vagyok.Nálad volt folyas?
2012. jún. 14. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem volt,nincs is nekem,nem is szokott lenni.
2012. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én vagyok az alattad kérdező :), nekem 8-án lett volna az ovum, és én is mindig érezni szoktam, de egészen tegnapig nem volt semmi. És tegnap éreztem a petefészek szurkálást... Meg is kérdeztem, hogy késhetett - e ennyit az ovum (10 év óta még sosem késett ennyit, csak tinikoromban fordultak elő 32 napos ciklusok...) Lehet, Neked is csak késik.
2012. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!