Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap szeretkeztünk, de...

Ha tegnap szeretkeztünk, de még csak ma van tojásfehérjés nyák, attól még megmaradnak azok a tegnapi spermiumok?

Figyelt kérdés
Túlélték vajon a tegnapi nem-nedves közeget? Sajnos ma nem tudunk együttlenni párommal és holnap sem. Sztem ma vagy holnap lesz a pé-m.
2012. jún. 14. 11:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Drága, miért nem szeretkeztek most is? :)
2012. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mert sajnos párom nem volt itthon!
2012. jún. 16. 07:01
 13/13 A kérdező kommentje:

Ha esetleg erre járna valaki, megírom: nem lett baba ebben a hónapban. Nem tudományos amit most írok, de szerintem csak akkor életképesek a spemiumok több napig is, ha megfelelő a közeg, tehát ha már a termékeny napokban van a nő.


Mi szerda reggel voltunk együtt, csütörtökön kezdett folyásom lenni, ami pénteken és szombaton is tartott. Csak vasárnap reggel tudtunk együttlenni. Ehhez képest 2 hétre jött meg a menzim, és szombat délután éreztem nagyon erős menzis görcsöt, akkor lehetett az ovum.


Már sosem fog kiderülni, de sztem ha csütörtökön együttlettünk volna, akkor már kitartottak volna a kiskatonák akár szombat délutánig is, de csütörtök előtt még "mostohák" voltak számukra a körülmények ott bent.


Hátha valakinek tanulságos lesz a sztorim.:)

2012. júl. 5. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!