Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik teszt a jó? Milyen az...

Melyik teszt a jó? Milyen az álpozitiv Medilab teszt? Milyen erősségű a csik?

Figyelt kérdés

Tegnap a 10-ik dpo-n csináltam egy medilabot. Pozitiv lett. Azonnal kijött a halvány kék csík, jól látható, nem tudom beképzelni.

Ma reggel egy Clearblue negatív.

Hallottam már, hogy a medilab szeret álpozit adni, velem is ez történt?

Tudom, korán teszteltem, de higgyétek el, alapos okom van rá...(korábbi 4 vetélés, utrogestan szedés, Bromo kúra, azonnali táppénz)


2009. júl. 5. 09:07
 1/10 Kathrin01 ***** válasza:
100%

Szia. Nekem is az első a medilab volt ami kimutatta (napközben). Másnap reggeli vizeletből csináltam Gabrielt, ami negatív lett.

Vártam egy hetet és ma megcsináltam a Clearbluet, ami szép pozitív lett. Szóval szerintem várj pár napot és próbáld meg újra. Nagyon drukkolok neked, hogy sikerüljön, én is nagyon türelmetlen voltam. Sok sikert, és soha ne add fel!

2009. júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon reménykedem, két év sok idő...
2009. júl. 5. 09:30
 3/10 anonim ***** válasza:
szia! én még nem hallottam, hogy van álpozitív teszt is. mindig tanul az ember. én csak azt tudom neked mondani, hogy nekem decemberben a medi lab mutatta ki a terhességet és én este csináltam 2 nappal a késés után. azért csinálj másfajtával is reggel, de szerintem babát vársz! :)
2009. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szia en elöször egy lily-t csinaltam ami pozi lett, de sokan leszavaztak ugyhogy vettem egy medilab-ot nembirtam masnap reggelig varni, ugyhogy megcsinaltam es az is pozi lett, sztem megbizhato, de ez csak szemelyes tapasztalat. (eleg erzekeny lehet, nekem nem a reggeliböl mutatta ki.)
2009. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj még 2 3 napot és utána ismételd meg egy érzékeny tesztel reggeli vizeletből. De szerintem is terhes vagy. Jó egézséget. Írd meg azért hogy mi lett.
2009. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Megírom!
2009. júl. 5. 14:38
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát a mai Clearblue teszt negatív...
2009. júl. 7. 07:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia, történt azóta valami? Csak keresgélek most a kérdések között, nekem a Medilab úgy lett pozitív, hogy reggel teszt, negatív, munka után hazaérve ott volt a halvány 2. csík. Nem tudom, mikor "került rá".
2009. nov. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Mint kiderült, volt terhesség, de nem fejlödött, ezért csökkent a HCG-m, és lett a CB negatív.

Ebben a hónapban a 23-ik napon lett pozi tesztem. Ma vagyok a 29-ik napon, és erősebb a teszt csík, mint a konroll. Holnap megyek dokihoz.

Szerintem neked se véletlen lett pozi, még ha időn túl is. A dokim mondta, hogy egy teszt bármikor lesz két csíkos, az csak jót jelent. Probáld újra 2 nap múlva!

Szurkolok!

2009. nov. 29. 10:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!

Hát igen, tényleg ki kell várnia az embernek az idejét, amikor kiválasztja egy kis angyalka...

Látod, júliusban téged is -gondolom- milyen izgalomba tartott egy teszt, de most a Mikulás hoz neked egy megerősített terhességet! :-)

Tudod, nekem az a Medilab a 2. "véletlen" volt 2 napon belül, előtte való napon Coraxon lett a 2. vonal igen érdekes: először csak jól kifehéredett, majd rózsaszín kontúrvonal képződött körülötte, belseje viszont fehér maradt... Na, ilyet sem láttam még. Mindenesetre az elmúlt pár napban jól izgalomban tartott minket, viszont tegnap este meg is jött rendesen, 31 napra. Jobban érzem a hasamat, mint máskor, így nem zárom ki, hogy nálunk is lett volna egy kis élet, aki nem tudott valami miatt tovább fejlődni. Ugyanígy jártunk már egyszer januárban, lassan egy éve.

Mindegy, mindennek megvan a maga oka.

Neked viszont gratulálok, és vigyázz magadra!

2009. nov. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!