Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt előtt 25-ös érzéken...

A nem várt előtt 25-ös érzékenységű tesztel teszteltem -lett, van még babára esélyem?

Figyelt kérdés
Gondoltam,hogy ez lesz de ez a fánya izgatotság,kívánnncsiság és a türelmetlenségem.Nem szomorodtam el ert ugy gondolom van még esélyem.a teszt 25-ös érzékenységű volt.Megfogadtam nem tesztelek jobra balra a nem várt napján csinálok még 1-et.lehet még baba,fájdogál a hasam alja.
2009. júl. 5. 10:46
 1/5 A kérdező kommentje:
a nem várt előtt 5 nappal teszteltem.
2009. júl. 5. 10:47
 2/5 anonim ***** válasza:
még simán lehet,korán teszteltél nekem is a nem várt után 2 nappal lett halvány pozitiv .
2009. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, mint ismeretes van, akinek csak két hét késés mellett mutat valamit, másnak egész korán, tesztelj pár naponta és lehet érzékenyebb teszttel, ha egy hetet késik és még midnig negatív, akkor már nincs nagy esély, és doki javsolt, szóval még van két heted, hogy + tesztelj.
2009. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

persze.a nemvárt elött 2 nappal már általában kimutatja a 10-es érzékenységű.

25-össel még korai voltál

2009. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj 3-4 nap múlva újra. Van akinek előbb kimutatja a 25-ös teszt is (pl nekem) és van akinek csak pár nap késéssel.
2009. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!