Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 36. napon a múlt...

Ma vagyok a 36. napon a múlt hónapban 34-re jött meg nagyon erős, darabos menstruációm. Most picit fájdogál a hasam alja, pár napja múlt el krémes folyásom. Most kicsit barnás. Lehet a mensi előjele?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia sajna az is lehet...mensi előtt szoktál barnázni ?vagy soha nem baráztál még?Mért nem csinálsz holnap tesztet?Tuti kimutatná már.
2009. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktam. Most is úgy vettem észre, hogy beljebb töröltem a papírral.Inkább száraz vagyok, minthogy folyásom lenne.Valóban tesztelnem kellene, de a múlt hónapban az elmaradt menstruáció napján teszteltem halványat, majd 3 nap múlva negatívat és délután meg is jött. Félek most is az lesz. Inkább várok még legalább majd az vigasztal, h megspóroltam a tesztet :))
2009. júl. 5. 13:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor lehet beágyazodott a baba...:-))

De én is tök száraz voltam az tünt fel...meg a cicik fájtak más nem is volt...de ez a + teszt előtt volt meg valahol tudtam hogy baba lesz.Te nem érzel valami?

Kivánom hogy ne csalódj és baba legyen nagyon drukkolok!

2009. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most én is nagyon érzem, hogy Kisbabám lesz, de nem sok tünetem van max, hogy szúrkál a jobb petefészkem. A mellem abszolút nem fáj, kicsit sem. Menstruációkor szokott pedig.Mindenképp írok, h mi lett a vége.Köszönöm a biztatást!
2009. júl. 5. 13:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szúrkál a petefészked és barna folyásod van az beágyazódást jelent az esetek 99%-ban. Szerintem terhes vagy. De azért jobb lesz ha tesztelsz. Majd írd meg mi lett.
2009. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudod mitől volt a darabos erős vérzésed múlt hónapban? Nem vetélés volt véletlenül? Voltál vele orvosnál?

Az is lehet hogy az borította föl a hormonodat.De nagyon szurkolok hogy baba legyen!

2009. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mikor fogsz tesztelni?

irj majd jó drukkolok!

2009. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok! Mivel nincs itthon tesztem csak holnap jutok hozzá így, ha addig semmi rossz nem történik akkor kedden reggel! Mindenképp írok.
2009. júl. 5. 16:21
 9/10 anonim ***** válasza:
okés várjuk!
2009. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sziasztok! tegnap teszteltem és - ! Sajna! Ma már mintha megjönne kicsit rózsaszínes folyásom volt. Késett 1 hetet. hurrá holnap megyünk nyaralni !
2009. júl. 11. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!