Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek milyen folyásotok volt...

Nektek milyen folyásotok volt amikor terhesek lettetek? (gondolok itt:állagra, színre, mennyiségre vagy esetleg olyanra akinek nem volt)

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:

szia, nekem általában fehér krémes folyásom szokott lenni. Ez most elmaradt és 2napja teszteltem pozitívat. Száraz voltam))

Drukkolok!

2012. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem volt semmi folyasom, az elso folyas az 19. heten jelentkezett.
2012. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi!nekem fehér krémes és néha soknak vélem?akkor ne reménykedjek?
2012. jún. 17. 19:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem sűrű krémes fehér folyásom volt, szerintem mindenkinél más:)
2012. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem szintén olyan mint a kérdezőnek!aztán száraz, és újra előjött!:)
2012. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is krémes, fehér folyásom volt eddig mindig a 7. dpo-tól. Egyébként pedig száraz voltam mielőtt megjött.
2012. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!nekem ma van a nemvárt napja de mensi sehol...most nem tudom mi van!?szerintem kedden tesztelek egyet ha addig nem jön meg.csak az a fura még hogy a vérnyomásom össze-vissza van.pulzus magas vérnyomás alacsony.baba miatt lenne?
2012. jún. 17. 21:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is alacsony volt a vérnyomásom, a pulzusom pedig 100 körül volt. 6-os
2012. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is érdekesen alakult a vérnyomásom, az első 10 hétben, nagyon meg is viselt.34 hét után jött elő újra! drukkolok hogy baba legyen:)
2012. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a drukkot!én is reménykedem!remélem végre sikerült összehozni egy csöppséget!ha a "tüneteket" nézem elég biztatóak mert még ilyenek nem voltak(bár bebeszélni sem akarom magamnak).estére szokott lenni egy kis hányinger féle de szerintem az csak a melegtől van mert étvágyam sincsen.várom a tapasztalatokat!!!
2012. jún. 17. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!