Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha 8 honapnyi...

Szerintetek ha 8 honapnyi probalkozas utan megsem jon a baba, lehet valami problema?

Figyelt kérdés
Mar nagyon szeretnek babat,de nem akar jonni,pedig mar nagyon varjuk,mit lehet tenni,hogy hamarabb osszejojjon? Kell-e valami vitamint szednem?
2012. jún. 18. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

én egy valamit csináltam és bejött

egy hónapig szedtem fogamzásgátlót s rögtön a kövi hónapba sikerült

érdemes kipróbálni mert egy ideig "leállítja petesejtet majd lökés szerűen megindul

9 hónap várakozás után bejött és ugy ahogy irtam

2012. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
81%
Hivatalosan egy év sikertelen próbálkozás után már meddő a kapcsolat. A 8 hónap még nem vészes, de sejtet valamit. Mindenképpen ajánlott nőgyógyásszal konzultálni...
2012. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Hivatalosan 2 év után meddő a pár, nem 1 év után!

Addig nem is foglalkoznak veled sztk rendelésen.

Ha mégis akarsz vizsgálatot, hazudd azt, hogy már több, mint 2 éve próbálkoztok (senki nem tudja ellenőrizni).


Amúgy nekünk is a gyógyszer abbahagyása után pont 1 évre jött össze a baba rendszeres nemi élet mellett mikor elkezdtem barátcserjét szedni.

2012. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Megnyugodtam kicsit!
2012. jún. 18. 12:18
 5/6 anonim válasza:

Meddő kapcsolat = Rendszeres, aktív szexuális életet élő, fogamzásgátlási módszereket nem használó pár esetében a terhesség 1 éven belül nem jön létre – (WHO, 1995).

Nézz utána!

2012. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azonnal kivizsgálásokkal kezdtem, mert nem akartam még egy évet sem várni. És annak ellenére, hogy semmilyen komolyabb problémát nem találtak nálunk (csak vitaminokat írtak fel), így is csak fél év után lett pozitív a teszt. Aztán sajnos elment a baba. :-( Most újra próbálkozunk.

Tehát ha már nagyon szeretnétek és egyre jobban idegeskedsz rajta, menjetek dokihoz és akkor legalább kiderülnek a dolgok. És nem utolsósorban időt spórolhatsz vele. Sok sikert!

2012. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!