Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal 1éve próbálkozunk...

A párommal 1éve próbálkozunk a babával, de sajnos még mindig nem jött össze.21éves vagyok. Mi lehet a baj? Mit csináljak? Van valakinek valami bevált módszere, ami segíthet? (teák, póz, esetleg orvos.

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
méred a hődet?én teát iszok,de én is veled egy idős vagyok és 1 hónappal előrébb vagytok a próbálkozással mint ti.A teázást csak most keztem,de sok jót olvastam róla :)
2012. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
A szeretkezés egy bevált módszer. Egyébként meg fiatal vagy még, hová ez a kapkodás :)
2012. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Mi 13hónapja várjuk. Menj el dokihoz, hogy minden rendben van-e!
2012. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Fonalbeültetéses akupunktúra:

www.yamamoto.hu

Sok gyerkőcöt hoztak már össze, olyan pároknak is, akiknek több lombik se sikerült. Próbáljátok meg!

2012. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én most rendeltem teákat,remélem hamar megérkeznek :) Mérem.
2012. jún. 18. 19:08
 6/12 A kérdező kommentje:
Valahogy sejtettem,hogy szeretkezésre is szükség van :)
2012. jún. 18. 19:08
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Mivel fiatal vagy, és már egy éve próbálkoztok, én javasolnám, hogy vizsgáltassátok ki magatokat, hogy kizárjatok mindent, ami esetleg villámgyorsan kezelhető banális gátló tényező lehet.


A hőmérés, teák, hasonlók jók, de csak egészséges pároknál válik be általában, pl. ha valami hormonális problémád van, azon nem feltétlenül segít.

2012. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A teázásról azt hallottam sok helyről, hogy a rendes ciklust teljesen összezavarja. Tehát akkor ne idd, ha rendesen szokott megjönni.

Viszont én is orvost javasolnék, mert lehet valamilyen probléma van valamelyikőtöknél (ja és hazudd azt, hogy már 2 éve próbálkoztok, akkor komolyan vesznek).

2012. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Milyen teákat rendeltél, és hol? Én is el szeretném kezdeni.

Köszi!

2012. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy egy év sikertelen próbálkozás után már csinálnak vizsgálatot, a nőnél is, és a férfinál is! Hogy milyeneket, azt nem tudom! Próbáld nem annyira akarni, és össze fog jönni! Nálunk akkor jött össze, amikor feladtam, azt mondtam magamnak, hogy okés, ennyi, jön amikor jön, én nem stresszelek már többet ezen! Elkezdtem nyaralást szervezni, lefoglali magam! Persze ugyanúgy védekezés nélkül szeretkeztünk! Következő hónapban összejött a már több mint egy éves bébim! Kitartást!!!
2012. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!