Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, Anyukák! Akinek a...

Kismamák, Anyukák! Akinek a ciklus elején volt peteérése és abból baba lett, annak egyébként is akkor szokott peteérése lenni vagy ez egy extrém eset volt pl. orgazmus hatására?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy peteérés általában középidő környékén van, tapasztalom én is a fájdalmakat, de többször olvastam már, hogy ciklus 5. napján esett valaki teherbe, ezért kérdezem.

2012. jún. 20. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szabályos 28 napos ciklusok mellett estem teherbe a ciklusom 3. napján. Mindig a 14. napon volt peteérésem, nem tudok semmilyen extrém körülményről, hiszen orgazmusom is mindig volt, tehát nem csak akkor.

Az egészen biztos, hogy akkor fogant, hiszen már a 28. napon láttunk petezsákot ultrahangon. 5 nappal később embriót is, pulzáló szívcsővel pedig akkor még menstruáció szerint csak 4+5 hetes voltam.

2012. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!