Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen dózisban szeditek/szedt...

Nini24 kérdése:

Milyen dózisban szeditek/szedtétek az E-vitamint babatervezéskor?

Figyelt kérdés

Művi befejezés után vagyok 6 héttel, és az orvosom azt mondta, elég a 200asból 2-3 naponta 1 db. Itt sokaknál olvastam, h napi 400 mgot szedet velük az orvos. Mosz mi az igaz? Valóban okozhat problémát a felhalmozódása? Én a mostani terhességem előtt is szedtem, össze is jött a baba (sajnos beteg volt), és a nagylányom (21 hós) előtt is 2 hónappal, utána terhes is lettem.

Köszi előre is!


2012. jún. 21. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy szedd, ahogy a dokid mondja, lehet így a művi befejezés után még nem ajánlott többet szedni(ők azért csak jobban tudják)!!

Amúgy én is 400mg-osta szedtem, de úgy hogy egyik nap csak multivitamint(abban is van valamennyi), másik nap csak e-vitamint, így felváltva! És csak a pozitív tesztig szedtem! Az első ilyen hónapban összejött nekünk is!!

Sajnálom, hogy így alakult nálatok a dolog, remélem a következővel minden rendben lesz!!!!

31hkm

2012. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én napi 3x 100mg-ot szedtem, szépen megvastagította a nyálkahártyámat :)
2012. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is a pozi tesztig szedtem mind a 2x. Mosz szedek méhpempőt, Femibiont mimden nap, E-vitamint 2 naponta, és Mastodynont, ami barátcserjét tartalmaz. Igyekszem gyorsan regenerálódni! Köszi a válaszokat!

Másnak tapasztalat?

2012. jún. 21. 10:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak multivitamint szedek (Actival Extra), abban van E-vitamin is, ha majd megfoganok, váltok terhesvitaminra :) (Pénteken kiderül :D). Szerintem úgy szedd, ahogy az orvos javasolta!
2012. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm 400-asból napi egyet szedett!
2012. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
400/nap. Bevált 2x.
2012. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én csak multi vitamint szedek. Viszont nem értem miért váltotok terhes vitaminra a pozitív teszt után? A multi vitamin nem jó a terhesség alatt? Vagy csak magasabb vas és folsav tartalmúra cserélitek?

Én megnéztem egy terhes vitamint és nem láttam sokkal többnek a folsav szintet? A multivitamin E vitamin szintje nem elég?

2012. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Femibionra szedtem, mert a olyan formában tartalmazza a folsavat, hogy mindenképp felszívódik. Előtte pedig nem szedtem multiviamint, csak E- és C-vitamint.
2012. jún. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!