Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy ma van peteéré...

Lehetséges hogy ma van peteérésem? Az LH teszt pozitív de a görbém elég fura szerintem.

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 14:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

A görbém:

[link]

2012. jún. 21. 14:59
 2/16 anonim ***** válasza:
nem csak a görbéd fura, hanem ez a pecsételő vérzés is, meg a korán mutatkozó jelek a peteérésre. meg amennyi létszik az előző görbéből. bízzunk benne, hogy igen, holnap lesz az ovud. mert ugye ma pozitív, akkor az azt követő első negatív napon lesz au ovud.
2012. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hú, ez tényleg gázos görbe :( De akkor hagyatkozzunk a tesztre. Ha ma pozitív, akkor holnap este legyetek együtt, az a tuti.
2012. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy már láttátok a görbém,de ez a múlt havi: [link] Fél évet kihagytunk a "babaprojektből" más gondok miatt, és most szeretnénk megint belekezdeni.Előtte kb 1 évig próbálkoztunk sikertelenül. Most megint elkezdenénk de ilyen görbével meg tünetekkel, hát nem tudom mennyi esélye van, hogy sikerül. Kedden megyek dokihoz.
2012. jún. 21. 15:22
 5/16 A kérdező kommentje:
Előző hónapban is 3* lett + az LH teszt. De ezek a görcsök meg hányinger,derékfájás. Mindig olyan kevés a vérzésem is.
2012. jún. 21. 15:25
 6/16 anonim ***** válasza:

Biztos pozitív az ovu teszted?


Orvosnál voltál már?

2012. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a 8. ciklusnaptól ugyanilyen a görbém mint neked,igaz én nem használok LH tesztet és én ma a 16. napon vagyok.Tegnapelőtt volt tojásf. nyákom és már 2 napja görcsölgetek. A görbéd szerint nincs ovud,ahogy én láttom.A múlthavi görbédhez hasonlóan nekem is volt ilyen görbém sőt még csúnyább.Elkeztem ebbe a hónapba teát inni,úgy látszik rajtam kicsit segített :) mert már nem megy állandón 36.0 alá hanem felette marad és már nem ugra-bugrál olyan nagyokat.
2012. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tuti hogy +. Nem először csinálom. De itt a kép: [link]
2012. jún. 21. 16:32
 9/16 A kérdező kommentje:
Az a baj nekem nem tojásfehérjés a nyákom, hanem sűrű ragacsos és ilyen opálos színe van. Tavaly is ilyen volt egyik hónapban középidőben, meg a havim is alig kétnapos volt. Azt hitték hogy méhnyaki terhességem van(ugyanezek a tünetek voltak)de nem ,hanem egy nyálkahártyadarab akadt el a méhnyakba. 5 nap után ürült ki. Nem is tudtam hogy ilyen létezik. Akkor azt mondta a doki hogy endometriózis is lehet belőle ha ennyire vándorol a nyálkahártya. Pedig most is középidőben vagyok és hát ezzel a nyákkal vajmi kevés esélyem van a teherbeesésre.
2012. jún. 21. 16:38
 10/16 anonim ***** válasza:
húúú... nincs baj a hormonjaiddal? nagyon hosszú ideig van pecsételős vérzésed :( de persze nem vagyok orvos, sajnos nem tudok segíteni. Írj mindenképp, hogy mi volt a dokinál.
2012. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!