Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi kell az inszeminációhoz?...

Mi kell az inszeminációhoz? Milyen vizsgálatokat csinálnak? Tb támogatja? Ha nem mennyibe kerülnek a vizsgálatok? Sajnos nincs élteképes spermánk heprebiopszia kell.

Figyelt kérdés
légyszives irjatok kétségbe vagyok esve

2012. jún. 22. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nemrég tettem fel egy hasonló kérdést, és az utolsó válaszokban már erről van szó, nézd meg: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Néztem az előző hsz-ó által belinkelt kérdést. Nekem is a Kaáliban csinálták. Ott fizetős, állami kórházban ingyenes. Gyógyit és vagy szurit, tüszőrepesztőt, utána progeszteronrt, tehát a gyógyikat kell kifizetni mindenképp.

Vérvétel, átjárhatósági kell hozzá, uh is.

2012. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de nekem nem kell gyogyszer,mer nem nállam van a baj vagy kell?nem értem.köszönöm hogy irtál szerdán megyek sztkba nő dokihoz viszem az eddigi leleteket vérvétel pajzsmirigy.párom spermavizsgálatát vérvételét.
2012. jún. 22. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!