Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap halvány két csík lett...

Tegnap halvány két csík lett a terhesteszt, ma viszont megjött (nem csak barna cseppek, rendes piros színű). Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem. Oka lehet, hogy spontán vetélésed volt, és valóban baba volt. De ciszta is okoz tévesen pozitívat, illetve lehetett szellemcsík, vagy rossz minőségű teszt. (A rossmanos lily teszt csinál ilyet.)
2009. júl. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az orvosodat azért hívd fel. És nagyon sajnálom, gondolom, már te is beleéltd magad nagyon.
2009. júl. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én így voltam terhes,4 hónapig megjött a babák mellett,nem biztos,hogy elment a baba,de az első írónak is igaza lehet.Menj orvoshoz okvetlen,ha vége a mensinek.
2009. júl. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!