Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb nyolc hetes lehetek ha az...

Kb nyolc hetes lehetek ha az vagyok. A tüneteim. duzadt mellek hányinger szédülés ingadozó vérnyomás. Mennyire biztos hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Ja és az állandó éhségérzet meg a sok csoki.

Még nem tudom biztosan hogy az e vagyok és egy anyukátol ezt szeretném meg tudni.


2008. ápr. 29. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia.A legfontosabbat nem írtad.kimaradt a mensid????

99%hogy terhes vagy.

2008. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én 36 hetes terhes vagyok, úgyhogy már átestem ezen.:) A duzzadt mell, hányinger, szédülés és az elmaradt menstruáció mind a terhesség tünetei, de hogy biztos legyél benne csinálj egy tesztet ÉS menj el orvoshoz is!!! Egyébként lehet mástól is, hogy kimaradt és a tüneteket már csak hozzáképzeled...,de nem tartom valószínűnek! MINDENKÉPPEN TESZT, aztán DOKI! Ha valóban 8 hetes vagy lassan a szívdobogása is látható a picinek ultrahangon és elengedhetetlen hogy megvizsgáljon egy orvos, védőnőhöz kell menned, ha a pici mellett döntesz. Sok sikert!
2008. ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A tünetek stimmelnek, de ezt csak az orvos tudja megmondani biztosra.
2008. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha 8 hetesre tippeled, akkor a menstruációd elvileg rég kimaradt. Csinálj egy tesztet, mindent el fog árulni. A tipped alapján a 8 hetest tutira kimutatja.
2008. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is ilyen tüneteim voltak/vannak, én 11 hetes vagyok. Tesztelj, az a biztos!
2008. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
teszteltem de negatyv lett igaz nem a reggeli vizeletből csináltam és nem ismételtem meg a tesztet. a menszeszem még nem maradt ki de jóval kevesebb volt és gyengébb. Ráadásul a családomba előfordult hogy valkinek a terhesség alatt is megvolt. Nekem még szokott szivárogni öt nap után is néha. De most három és fél nap mulva eltunt azóta semmi nyoma és akkor is csak gyenge vérzésem volt. A tüneteket nem beképzelem. Rosszúl lettem a suliba. Nagyon magas volt a vérnyomásom szédultem és nagyon erős hányingerem volt.
2008. ápr. 29. 18:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nem vagy terhes...mert a tesztnek már egy ekkora terhességet ki kellett volna mutatnia...
2008. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen de én azt olvastam tegnap egy szakembertől hogy csak az első vizelet a jó és én nem azt használtam. Ráadásul úgy halottam hogy volt akinél nem is mutatott a teszt semmit mégis terhes volt.
2008. ápr. 29. 20:34
 9/12 anonim ***** válasza:

ez bizony nem baba!

mert a teszt már kimutatta volna

2008. ápr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha még nem maradt ki, akkor nem lehetsz 8 hetes...

az első elmaradt mesinél vagy 4-5 hetes, ami megtermékenyüléstől számítva 2-3 hetes terhesség. Nekem 4 nappal mesi előtt mutatta ki a teszt, nem reggeli vizeletből, igaz, nagyon gyengén. 2 nappal később már igen erősen látszott!

2008. ápr. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!