Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus.hu szerint 23-án volt...

Ciklus.hu szerint 23-án volt ovum. Együtt is voltunk 20 és 21-én. Ha esetleg 1 nappal eltolódott volna az ovum mondjuk 24-re lehetséges hogy még akkor is teherbe essek?

Figyelt kérdés
Az utolsó menzim május 9-én volt.
2012. jún. 24. 23:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Igaz tegnap is volt ovus fájdalmam de ma jobban érzem.Félek így nem sikerülhetett a baba.
2012. jún. 24. 23:33
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat június 9-én volt az utolsó menstruációm.
2012. jún. 25. 00:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok, nekem 10.-én volt meg. Mi most végigszeretkeztük pé előtt, közben és után is :P
2012. jún. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A ciklus.hu nem reális adat a legtöbb esetben!Ő egy sima irodalmilag pontos 28 napos ciklushoz számol a 14. napi ovujával!Ha eltérő a ciklusod,nagyon nagy szerencse ha jól húzza be az ovut!

Ha viszont tényleg jól húzta be és te is látod hogy akkor volt amikor...akkor jókor voltatok együtt,de ez még egy kis része annak hogy sikerüljön a baba!Sok dolognak stimmelnie kell hozzá,de ezt gondolom tudod te is!

Azért drukkolok hogy baba legyen!

2012. jún. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves második neked mikor volt a péd?Ha nem baj, hogy megkérdezem.Utolsó válaszoló tudom igen hisz két gyerkőcöm van már.Én csak arra lettem volna kíváncsi ha mégis 24-én volt az ovum és nem 23 akkor a 20 és 21-i együttlét elég volt-e a megtermékenyítéshez.
2012. jún. 25. 08:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Második vagyok. Ovu teszt szerint(illetve görcsöltem), szombaton.

2012. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!