Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tervezzük a 3 babánkat megnéze...

Tervezzük a 3 babánkat megnézettem uh-on mikor van peteérésem majd együtt is voltunk a párommal viszont ez hétfőn reggel volt és pénteken csináltattam egy vérvizsgálatot ami negativ lett remélem hogy tul korán csináltam mikor érdemes ujra tesztelni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nagyon nagyon korai,még a peteérés után 12-14 nap is korai is lehet.
2012. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ akkor még reménykedhetek
2012. jún. 25. 13:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is korán voltál vérvételen.

Annak idején nekem is nézte a doki uh-n a peteérésem, ami a 14. napon volt. Beleadtunk mindent apával, aztán semmi jele nem volt a terhességnek, pedig rengeteg tesztet ellőttem. A 41. napon lett + a 10-es tesz. Szóval pont akkor volt egy plusz peteérésem a 28. nap körül.

Szóval ahogy nekem jött egy kósza pé úgy másnak is jöhet, márha nem voltatok sikeresek eddig is. :-)

Drukkolok!

2012. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!