Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki megtudja magyarázni...

Valaki megtudja magyarázni ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlot szedek.Néha volt úgy,hogy elfelejtettem bevenni és együtt voltunk a párommal de eddig semmi baj nem volt.5 nap múlva kéne megjönnie de a mai napon barna pecsételő folyásom van.Mitől lehet ez????????Kérlek segítsetek,kétségbe vagyok esve.
2009. júl. 7. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg kétségbe lennél esve akkor szerintem rákellett volna keresni a keresőbe!!!De ne fáradj,én már megtettem!


www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__6836-barna-folyas-minek-a-jele


www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__35493-mit-jelen-a-kremszeru-sotetbarna-folyas


www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherbeeses__133917-8-napos-keses-utan-barna-folyas-mire-u

2009. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az utolsó lemaradt:


www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherbeeses__133917-8-napos-keses-utan-barna-folyas-mire-utalhat

2009. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!