Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ilyen magas a hőm?

Miért ilyen magas a hőm?

Figyelt kérdés

Sosem volt ennyire gyér a vérzésem, és azt sem értem miért szaladt vissza a hőm 37,1-37 körülire. Mindíg barnázok menszi előtt 2-3 napot, és szinte átázósan telik az első 2 napom. Most alig volt valami, az a bejelölt közepes se igazi közepes vérzés volt..itt a linkem: [link]

Nagyon szeretnénk már babát...volt esetleg valakinek hasonló, és akkor most teszteljek, vagy felesleges??



2012. jún. 26. 13:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem igazán mérvadó, de most is megmértem a hőm, és 37,3-at mutat..
2012. jún. 26. 13:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj már kérlek egy tesztet, mert lehet, hogy babás vagy. A hőd alapján simán lehetsz terhes. Az én anyukám 3 hónapig rendesen mensizett, és itt vagyok :)
2012. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, csinálok, de reggeli első vizelettel, vagy jó a délutáni is?
2012. jún. 26. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem most már bármilyen vizelettel és bármilyen erősségű teszttel próbálkozhatsz.

Már túl vagy a vérzésen, tehát már jópár nappal a nemvárt után vagy.

2012. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!