Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megműtessem magam? PCO, nincs...

Megműtessem magam? PCO, nincs mensi, se peteérés, hosszú ideje sikertelen minden kezelés. Nagyon félek a műtéttől, mi van ha ez sem sikerül? Ez azért nagyon komoly dolog.

Figyelt kérdés
A dr szerint pedig itt az idő a műtétre.Ki garantálja,hogy sikerül és minden rendbe jön.
2009. júl. 8. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Így legalább megadod az esélyt rá...én megműttetném magam a helyedben. Senki nem garantálja, viszont van rá esély hogy meggyógyulj!!!
2009. júl. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

senki se garantálja de nem akkora mütét hogy ennyire félned kelljen töle. gondolj arra hogy esélyt kapsz hogy babád legyen. ha igy maradsz , lehet hogy nagyon nehezen jön össze vagy sose..

én megprobálnám az tuti.

ne félj.

2009. júl. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy így lehet, hogy lesz babád, ha nem műtteted meg magadat, úgy nem biztos, hogy ennyi esélyed lesz rá.

Tudom egy műtét, csak műtét, mindenki tart tőle, bármilyen is legyen az.

Drukkolok, és kívánom, hogy utána hamar legyen pocilakód.:)

2009. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást.A baj az hogy eü. dolgozó vagyok és jobban belelátok mindenbe és szerintem ezért félek.
2009. júl. 8. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén PCOS-m van és megműtöttek. A műtét nem volt vészes (ugye végigaludtam :)), de az ébredést követő pár óra nem volt egyszerű. Engem úgy felfújtak, hogy úgy néztem ki, mint egy 7hónapos kismama. Nem is a sebek fájtak, hanem ahogy a gáz feszítette a hasam. Nem örültem én sem a műtétnek, de a féléves kislányomat imádom. Igen, azóta sikerült teherbe esnem és megszületett Ő, akit mindennél jobban imádok. Ne izgulj! Tudod, hogy rutin műtét. Műtét, de, ha neked is sikerül?! Nem érné meg? Ha gondolod, nyugodtan írhatsz privit is, hátha át tudjuk rágni, mitől is félsz! Ide is visszanézek, ha esetleg lenne kérdésed. Ha tudok, segítek! Tudom, hogy nem egyszerű döntés, de csak a lehetséges "eredményre" gondolj!

2009. júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még nem készültél fel a műtétre,akkor szedjél barátcserje kapszulát,hátha meghozza az eredményt!Egy próbát szerintem mindenképpen megérne!A cickafarkfűteával még nem próbálkoztál?A kapszula mellett napi 1-2 csészével ajánlanám a kapszula mellé!Ha 1-2 hónapon belül nem lesz semmi,akkor marad a műtét,sajnos!

Sok szerencsét!

2009. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mint említettem már,mindent kipróbáltam,el sem hiszem hogy ennyi lehetőség közül semmi sem vált be.
2009. júl. 8. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!