Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még kezdő vagyok. Szeretnék...

Még kezdő vagyok. Szeretnék érdeklődni, hogy akkor mikor van peteérésem? és az hány napig tart? 28-as a ciklus általában 8-án szokott megjönni

Figyelt kérdés
Szoktam itt látni,hogy mindenki azt írja,hogy így megy úgy kell számolni de nekem ez magas. kb mikor lehet?Mert akkor úgy akciózunk .

#Érdekel a dolog
2012. jún. 30. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha 28 napos a ciklusod,akkor általában a 14.napon van peteérésed.1 napig megtermékenyíthető.de írod hogy 8.-án szokott megjönni,akkor az nem 28 napos hanem 30 vagy 31...vannak ovulációs tesztek ha biztosra akarsz menni,mert nem mindenkinek félidőben van a peteérése.
2012. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Beírod ebbe a kalkulátorba az utolsó menzid első napját és kiírja azt az 5 napot a rendszer, amikor a peteérésed lehet.

[link]

2012. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2012. jún. 30. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!