Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a görbéről?

Figyelt kérdés

[link]

Ez most Closty nélküli hónapom. Pár napig nem tudtam mérni a hőmet. A ciklusom Clostyval beállt 30 naposra. Szerdán a doki azt mondta menjek vissza 1 hét múlva ha nem jön meg akkor teszteljek. Ha negatív meghozza a mensimet gyógyszerrel. Szerintetek?


2009. júl. 9. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
De hàt ez màr a 49. nap, ha jol làttam és nincs teszted? Nem értem és hogy a doki se làtott semmit!? De a höd fent van ami elvileg jo!
2009. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nincs tesztem. A dokinál nem működik most az ultrahang............ilyen peches vagyok....ez az én formám:(((
2009. júl. 9. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem eléggé ugrál a hőd.. nem?

miért nem csinálsz tesztet???csinálj és akkor megmutatja hogy terhes vagy vagy sem....

majd írj.

2009. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A görbéd alapján nem vagy terhes. De hogy biztos legyél vegyél a gyógyszertárban egy tesztet vagy dm-ben rossmannban... 800Ft kb.
2009. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintem is ugrál....fel-le!

Szerintetek a pé-met jó helyre húzta be? Holnap veszek tesztet és szombaton tesztelek.

2009. júl. 9. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem jól húzta be. A péd, ha volt, a 42. ciklusnapon volt. Ha így van, akkor vagy megjön egy hét múléva, vagy pozitívat tesztelsz egy hét múlva.


Kár, hogy sokáig nem mérted a hődet. Csak tippelni tudok, mi lehetett akkor: cikk-cakk vagy emelkedés.

2009. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!