Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet hogy nem volt pozi...

Hogy lehet hogy nem volt pozi ovutesztem, viszont a terhességi az lett?

Figyelt kérdés
Nemvárt napján pozitív lett a terhességi tesztem,viszont a görbém sem igazán tipikus terhesgörbe,és az ovutesztem végig negatív volt?
2012. júl. 3. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
belinkeled a görbéd?
2012. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

Azért írtam a tegnapi napot a nemvárt napjának,mert ha valamelyik nap esélyes lehetett akkor az a 23.ciklusnap,és ahhoz adtam 14-et.Csak az zavar hogy utána nem maradt fenn a hőm.

2012. júl. 3. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Előfordul!


Én védekezés miatt használtam az ovu tesztet, végig negatív volt + megszakítás, ennek ellenére mégis jön a gyerek :) Ilyen is van.

2012. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok!Én is gratulálok,és hát ez...tényleg érdekes,még sosem láttam ilyet!

De a lényeg hogy jön a baba,sok boldogságot és egészséget nektek!:)

2012. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,remélem tényleg babóca lesz.

Más tud okozni pozi terhességi tesztet?Valami betegség vagy egyéb?Bocsi ha buta kérdés.

2012. júl. 3. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Tud,a ciszta!De annak vannak tünetei ha már pozitív tesztet idéz elő!

Normális a mensid?Minden oké?

2012. júl. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6 hete voltam dokinál,hüvelyi ultrahanggal megnézett mindent,és rendben talált,akkor nem volt ciszta.

Pár hónapja hagytam abba a szoptatást nem állt még helyre teljesen a mensim.

Viszont a mellemben van egy ciszta,tejcsatorna elzáródás miatt,az is okozhatja,vagy csak a méh,petefészek cisztája?

2012. júl. 4. 06:37
 8/8 anonim ***** válasza:

A mell ciszta nem okoz pozitív tesztet. A terhességi tesztet a szoptatás nem befolyásolja.


"Másrészt a HCG több dologtól is fellelhető lehet a vizeletben. Ez persze egészen kis mennyiség, de a nagyon érzékeny teszteknek elég lehet. Olvass a HCG-ről.


Előfordulhat például különféle daganatoktól (petefészek, mell, here, hasnyálmirigy).

Vetélés után.

Vagy ha esetleg HCG injekciót kaptál. Ilyenkor az utolsó injekció után nyomokban kimutatható a HCG 14 vagy akár több napig is a szervezetben, ezért szükség van a teszt megismétlésére. Két (2-3 nappal) egymást követő mennyiségi HCG vérteszt megállapíthatja, hogy a HCG az injekcióból vagy a terhességből származik-e. Ha a HCG szint nő a második tesztig, csaknem biztos a terhesség.

"

2012. júl. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!