Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gömbölyödhet az arc és a has...

Gömbölyödhet az arc és a has 4-5hetes terhességnél (menstruáció első napjától számolva)?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen korai terhességnél még nem jellemző a gömbölyödés.
2012. júl. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem lehet, hogy mégis? Hol lehet erről olvasni?
2012. júl. 4. 09:20
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem volt valakinek hasonló tapasztalata?
2012. júl. 4. 09:20
 4/12 Vipy ***** válasza:
100%
A terhességet mindenki másképp éli meg. Lesznek külső változások, amik ilyen nagy melegben akár azzal is járhatnak, hogy megpuffad kissé az arcod. A hasad ha vékony alkatú vagy, kicsit meggömbölyödhet, de inkább később fog látványosabb lenni. Boldog babavárást! :) 33 hkm
2012. júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak azért van, mert úgymond fel vagy fújódva. Ha megfigyeled este nagyobb a pocid, reggel kisebb. Legalábbis nálam így volt. Bár a 4. hétnél még nem emlékszem ilyenre, csak később.

Mire már alapból elmult ez a jelenség akkor olvastam a neten, hogy sokat segít ezen, ha többször eszel kevés mennyiséget. Szóval kipróbálni nem volt alkalmam használ e, de egy próbát megér. Mert nekem legalábbis olyan kellemetlen teltség érzetem volt végig ebben az időszakban.

2012. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mire megy ki ez a kérdés. Terhes vagy, és gömbölyűbbnek látod magad, és azt akarod tudni, hogy a terhesség okozza-e, vagy pedig még nem tudod, hogy terhes vagy-e vagy sem, és esetleg ebből szeretnéd megtudni?
2012. júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

12 hét után leghamarabb gömbölyödhet a poci, előtte max puffadás.

Arcon egyes emberek észreveszik a terhességet hamarabb, ne kérdezd mit látnak rajta...

2012. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyik ismerős mondta, hogy biztos terhes vagyok az arcom formája miatt, ő nem tudja, de pár napja késik is, ráadásul a hasam is fel van puffadva.
2012. júl. 4. 14:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor ideje tesztelni, lehet, hogy igaza van az ismerősödnek. Vannak, akik egyből észrevesznek egy kis változást is a másikon. Haspuffadás pedig elég gyakori ilyenkor. Szóval tesztelj, és írd meg az eredményt. :)
2012. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már teszteltem sokat. Az utolsó 3-n láttam valami nagyon halványat, de nem tudom beszkennelni olyan halvány.
2012. júl. 5. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!