Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méregtelenítő kúra alatt...

Méregtelenítő kúra alatt vagyok,10 naposon és ma a férjem babára gyúrt, árthatok, ha még befejezem a kúrát?

Figyelt kérdés

Már régóta tervezgetjük a második babát, de megegyeztünk abban, hogy jövőre. Napok óta mondogatja a férjem, hogy mégis jobb lenne nem várni és ma este nem ˝szállt ki˝ :)

Nem is lenne ezzel gond, mert ha sikerülne is nagyon örülnénk, de méregtelenítek éppen, lébötkúrán vagyok és arra lennék kiváncsi, hogy a beágyazódásig számít-e az étkezésre odafigyelés. Még kb 8 napom van hátra, és vitaminokkal dúsított üditőt iszok, semmi szilárdat nem eszek. Tehát a napi tápanyagszkségletem megvan, de ugyanakkor távozik a méreganyag belőlem. Minden éven csinálom ezt 3szor egyébként. Árthatok a (talán ma este fogant) picinek szerintetek?


2009. júl. 10. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Úgy gondolom semmiképpen. A beágyazódáshoz idő kell, tehát szerintem fejezd be nyugodtan. A babaprojekt alatt a dohányzásra, illetve alkoholfogyasztásra érdemes odafigyelni. Természetesen fontos a táplálkozás is, de nem ez a 10 nap, vagy amennyi hátramaradt fogja meghatározni a babád épségét :)
2009. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem árthatsz. A pici még nincs kapcsolatban veled, és jó darabig még önállóan táplálkozik, nem belőled. Amíg el nem jön a nem várt napja, semmi ok az aggodalomra.
2009. júl. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia nyugi nem ártasz,még ugyis késöbb lesz veled kapcsolatban a bébi ha sikerült,igy lesz elég idö még a méreganyagnak kiürülni,én is épp méregtelenitek ami 2 hetes kura,és a kura után még 2 hét a méreganyagürülési idö mi is bébire gyurunk és a 2 hét után próbálkozunk mire beágyazódik meg minden addigra nem lesz méreganyag mert kiürül, ugy hogy nyugodtan csináld végig nem lesz semmi gond.
2009. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!! Most olvastam a válaszokat, a férjem is ezt mondta, úgyhogy még befejezem :) Köszönöm és minden jót nektek!!!!
2009. júl. 13. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!