Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz előtt egy héttel...

Menzesz előtt egy héttel görcsölt a hasam, de aztán mégis megjött, kb. a harmadik naptól már inkább barnás folyásom volt, mint piros. Most vagyok az 5. napon és szinte semmi nem jön csak egy pici barna és még mindig görcsöl a hasam?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne, ha a kivételek közé tartoznék, mert soha nem volt ilyen, hogy menzesz után is görcsöljek és előtte főleg egy héttel.Lehet, hogy menzesz előtt lettem babás, vagy ez teljesen kizárt.
2009. júl. 10. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Menzesz előtt szerintem kizárt mert rövid az idő,az a bizonyos 2 hét szokott kelleni.Talán valami más oka lehet,de nincs lehetelen.
2009. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ,hogy abba a három napba mennyire véreztél. Több lehetőség is előfordulhat. Lehet,hogy felfáztál és ezért kiséri barnás folyás a menszidet,de az is előfordulhat,hogy babás vagy.Szerintem csinálj egy tesztet és ha negativ és még mindig görcsölsz menj el orvoshoz,hogy kivizsgálja mitől is van.
2009. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kedden megyek a dokimhoz! Azért majd holnap csinálok egy tesztet!:)
2009. júl. 10. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!