Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség jele lehet a reggeli...

Terhesség jele lehet a reggeli hányinger és este is?

Figyelt kérdés

4napja hogy mindig úgy kellek fel,hogy rögtön elkap erős hányinger és este is de van mikor egész nap.Sokat szédülök,undorodok kajától.Előfordult,hogy a vacsora majdnem kijött belőlem de hányni nem tudok de mindig érzem,hogy jön fől.Előfordult,hogy szex közben is elkapott a hányinger.De nem mindig.Sokat,szurkál a petefészkem is.Szerintetek terhesség lehet?

Fogyózom és szerencsére szépen mennek le a kilól de arra gondoltam,hogy lehet,hogy a fogyózás okoza.Szerintetek?


2009. júl. 10. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges én a nap minden szakában hányingerrel küzdök éjjel arra ébredek hogy rohanni kell.Viszont a fogyókúra is okozhat ilyet.Szedsz valami fogyi szert?Lehet hogy az a módszer nem jó ahogy csinálod.
2009. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehetőség lehet, de inkább bizonyosodj meg róla hogy terhes vagy-e, addig pedig függeszd fel a fogyókúrát mert többet ártasz mint használna.
2009. júl. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen szedek fogyószert de már több mint 1hónapja szedem és még eddig nem voltam rosszul tőle.

Csináljak egy tesztet?És ha még korai tesztet csinálni?Nem bisztos,hogy kimutatja.ja azt nem írtam hogy sokat fájnak a melleim.Köszönöm a válaszokat!

2009. júl. 10. 10:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem szinte minden napszakban felváltva volt hányigerem.
2009. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Közben eszembe jutott: a barátnőm is fogyózott, szedett vmi hülyeséget is, és ugyanazt érezte, mint Te. Kiegészítve mellfeszüléssel. Mondjuk Ő terhes lett,de az első hónapban megjött neki. Vannak érdekes esetek:)
2009. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!