Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma van peteérésem és...

Ha ma van peteérésem és együtt voltunk tegnap és tegnapelőtt is a párommal, akkor növelhetem az esélyét a babának, ha még ma este is együtt leszünk, vagy utána már nem érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
peteérés
2012. júl. 5. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kel igy csinalni ne görcsölj rá!!! kétnaponta legyetek együtt vagy amikor megkivánjátok egymást!!!!
2012. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mindig együtt vagyunk, amikor lehet, de ha nem peteérés körüli időben, akkor hiába várom a babát... :)

izgulok, csak azért kérdeztem, mert azt hallottam peteéréskor már felesleges együtt lenni, mert mire feljutnak a spermiumok, már késő.

2012. júl. 5. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
2 naponta való együttlét jo mert mozgékonyak a spermák és tudnak várakozni is 24-48 órát
2012. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tuti nem hagynám ki a mai napot sem :)
2012. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én sem fogom..:) még csak az első próbálkozás lesz, tudom, hogy alig 20% esélyem van rá, hogy sikerül, de reménykedem..:)
2012. júl. 5. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!