Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Málnalevél tea melyikre jó:...

Málnalevél tea melyikre jó: tüsző fejlődésére vagy tüsző repesztésére?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert míg nem ittam a teát, 1 tüszőm volt az uh szerint, néhányszor előfordult, hogy a dominans tüsző mellett egy "ottmaradt" tüszőt is látott az orvos.

Mióta iszom a málnalevelet, általában 2 tüszőm van egyszerre (a jobban és a balban is 1-1), viszont nem repednek meg.

A múlt hónapban volt konkrétan az előbb említett 1-1 tüsző, most a jobban ott van a múltkori (nem repedt meg és bevérzést okozott), a balban van egy dominans - 13. napon vagyok, most 20mm-es. Nem repesztik meg szurival az ottmaradt tüsző miatt.

Mik a tapasztalatok? Ilyen esetben érdemes tovább igyam a teát, vagy lehet, hogy rosszabbat csinálok vele?

Köszönöm a válaszokat!


2009. júl. 10. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy nem vagy málnalevél-típus. Próbálkozz a cickafark-teával, hátha az jobban bejön.
2009. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
repedésre szerintem nem jó. de nem értem miért nem ad tüszőrepesztőt? choragont vagy mást?
2009. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Két ok miatt nem kapok repesztőt: nincs meg a férjem eredménye (pont a kapott időpont előtt lázasodott be) és ott maradt egy tüsző a múlt hónapról, ami bevérzést okozott a jobb petefészkemben.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2009. júl. 10. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem ha a tüsző(k) nem reped(nek) meg, az nem tea hatása és nem is orvosolható teával. de lehet, hogy nincs igazam...

én cickafark teát ittam eddig, most a málnalevelet is kipróbáltam, de örülnék, ha ettől több petesejtem is megérne ;)

abból kiindulva, hogy ezek a teák fito ösztrogén tartalmúak, inkább a peteérést segítik, és szerintem tüszőrepedést biztos nem okoznak, mert az az LH hormon feladata.

2009. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A málnalevéltea előbbrehozza a peteérést és serkenti,hogy több legyen!Igyad a teát cickával és meg is fognak repedni!De csak középidőig szabad inni!

Sok sikert!

2009. júl. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!