Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség tünetei lehetnek a...

Terhesség tünetei lehetnek a következők: érzékeny mellbimbó, mindennapi hányinger - rossz közérzet, fehér sűrű folyás, megvastagodott méhnyálkahártya?

Figyelt kérdés
Voltam ugyan nőgyógyásznál.. Azt mondta nem lát babát, de vissza kell mennem egy újabb ultrahangra. A fehér folyás nem volt képben máig, tehát az orvosnak ezt még nem tudtam elmondani.. :S

#terhesség #mellbimbó #méhnyálkahártya #rossz közérzet #mindennapi hányinger #fehér sűrű folyás
2012. júl. 6. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
miért nem csinálsz tesztet? Mikorra nem vártad?
2012. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért nem csinálok, mert most kell mennem hétfőn reggel vissza. 19. napja, hogy elmúlt. (27 napja hagytam abba a fogamzásgátlót)

Nagyon furcsán érzem magam, mert sose voltak még ilyen tüneteim. Az orvos is egyből azt mondta, hogy szerinte terhes vagyok, de azt mondta nem lát semmit, és menjek vissza. Kérdeztem, hogy de attól még lehet, hogy összejött? És nem mondott rá semmit, csak leterelt azzal, hogy mikorra kell visszamennem.

2012. júl. 6. 20:53
 3/7 A kérdező kommentje:
És az is hozzá tartozik, hogy nem viszketek, nem ég meg semmi. Szóval csak úgy jön. :S
2012. júl. 6. 21:01
 4/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem az számít, hogy mikor múlt el, hanem hogy mikor jött meg. az az első napja a ciklusodnak. Ha 5 napos a vérzésed, ahhoz hozzáadok 19-et, még akkor is korán vagy, a doki nem láthat semmit. Az esedékes mensi napja előtt még tesztelni sem érdemes, a doki pedig majd ezután 1-2 héttel lát bármit is UH-n.

A tünetek nem számítanak, bármit jelenthetnek.

Pár nap múlva tesztelhetsz már, ha nem jön meg, dokihoz még nem érdemes menni.

2012. júl. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

6 napos volt.

Köszönöm szépen. :)

Akkor tulajdonképpen fölöslegesen hívott vissza hétfőre? :S

2012. júl. 7. 16:14
 6/7 Manka68 ***** válasza:

Attól függ, mit fog csinálni. Ha HCG vérvételt, az mutatni fogja van-e baba, de UH még semmit.

Drukkolok! :-)

2012. júl. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát a beutalón UH van, szóval akkor beszélek az orvossal vagy csinálok tesztet később.

Köszönöm a segítséget. :)

2012. júl. 8. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!