Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélye van így a...

Mennyi esélye van így a terhességnek?

Figyelt kérdés

Üdv! A párommal menstruációja után közvetlenül 1 nappal közösültünk. Illetve inkább a hirtelen hév erejéig egy 5-8 secig benne voltam. Elélvezés és más egyéb se történt. Utána észbe kaptunk és óvszerrel folytattuk.


Érdemesebb 72 órás tabizni vagy ennyi kockázatot vállalhat az ember? Mert azért ennek feltehetően tényleg valószínűtlenül kicsi az esélye.


2012. júl. 7. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevés az esélye, mondhatni valószínűtlen. Alapból menzesz után kicsi, és igaz, hogy megszakítással is lehet teherbe esni, de az igazán akkor veszélyes, ha a férfi nem veszi ki időben, de mivel ez nálatok nem volt, így még lecsökken az esély.
2012. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyin csekély, én nem aggódnék a helyedben!
2012. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szinte semmi!A 72 órás tabit ha nem muszáj ne vegye be a párod mert nem cukorka,szóval feleslegesen ne bombázza hormonokkal a szervezetét!Nyugi,szerintem nincs félni valótok!
2012. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye tényleg de nekünk még is sikerült hasonlóképpen összehozni egy bébit :-)kb 5 percig szexeltünk úgy hogy én voltam felül a párom nem ment el bennem,utána jól megmosakodtam,kivül belül és most még is 8 hetes terhes vagyok,ráadásul,nem vagyok fiatal,túlsúlyom van és hátrahajló méhem...hát szóval ez van de ezt csak érdekességként írtam le.
2012. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!