Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudom kitapintani a...

Hogyan tudom kitapintani a méhszájam helyzetét? Úgy értem, honnan tudom, hogy jól csinálom és azt érzem? Lehet, hogy most tök hülyének néztek, de soha nem csináltam és nem igazán tudom mit kell tapintanom ott bennt.

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt sokan csinálják az utóbbi időben, de nagyon veszélyes.Lehetőleg ne tapogasd sehogyan a méhszájadat, mert nagyobb bajt is okozhatsz. Bízd ezt az orvosra, és NE ez alapján nézd a fogamzóképességet.
2009. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!Nem szándékozok kárt tenni magamban csak azért lennék rá kíváncsi mivel nem túl rég volt egy terhességem,ami sajnos megszakadt és az volt az érdekes az egészben,hogy:máskor peteérés után mensiig kicsit fájdalmasabb a szex ott bennt érzek egy "görcsöt",akkor meg a többi tünet mellett még azt vettem észre,hogy nem kellemetlen a szex,nem nyomunk semmilyen"görcsöt".Azért gondoltam köze van hozzá mivel terhesség esetén a méhszáj fennt van, alig elérhető,amikor mensi lesz egészen lennt helyezkedik el,ha jól tudom?!?
2009. júl. 10. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól tudod.Továbbá terhességkor keményebb, mensinél meg puhább.Első válaszoló voltam.

Vigyázz magadra!

2009. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!