Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tüneteitek vannak...

Milyen tüneteitek vannak ovulációkor?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egyéni, azt is tudom, hogy mik lehetnek, arra vagyok kíváncsi, hogy nektek konkrétan mik.

Petefészek fájdalom? Mindkét oldalon, vagy csak az egyiken? Hány napig? Vagy máshol fáj? Szurkál?

Meddig van tojásfehérjeszerű folyásotok?


2012. júl. 7. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Az aktuálisan aktív petefészeknél tompa fájdalom, mozgásra, leülésre, felállásra erősödik, "beleszúr", amint megtörténik az ovu, azonnal elmúlik. Tojásfehérje két-három napig.
2012. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyik oldalon nagyon fáj a petefészkemnél,szúr és szex közben is kellemetlen,ez kb. fél napig tart.Nem szokott tojásfehérje szerű nyák lenni.
2012. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat lányok!:)
2012. júl. 9. 00:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon erős tüneteim vannak általában. Reggelente enyhe émelygés, enyhe hasfájdalom, nagyon erős, nyálkás-nyúlós folyás, 2-3 napon át tartó nagyon intenzív szex utáni vágy, ami szeretkezés után is nagyon hamar visszatér, nem múlik el, mint máskor... Ezenkívül kisebb mellfeszülés is szokta kísérni és a bőröm illata is megváltozik kicsit. A barátommal azzal szoktunk viccelődni, hogy én már szinte szó szerint tüzelek, mint a kutyák, mert még ő is észreveszi rajtam a tüneteket...
2012. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen!:)
2012. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!