Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztaltabb nők6anyukák! Az...

Tapasztaltabb nők6anyukák! Az együttlét után hány nappal érdesem már biztos eredményért tesztelni? 20nap az kevés, vagy sok? (facelle teszt esetében? )

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 00:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem nem mindig 30-31 de átlagosan igen,viszont van,hogy kevesebb,van,hogy több nap.
2012. júl. 8. 15:58
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nincs baba!Mensi után még az irodalmilag tökéletes 28 napos ciklussal sem nagyon szokott peteérés lenni,a rendszertelen ciklus meg nagy átlagban peteérés nélküli(nem véletlen hogy rendszertelen)!Szóval menj el dokihoz és nézesd meg magad hogy miért rendszertelen a ciklusod!
2012. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igen terveztem is a jövő héten menni dokihoz.

Szükséges lehet még egy teszt azért?Még csak egy napja késik,viszont kicsit már görcsölök.

2012. júl. 8. 16:01
 14/17 anonim ***** válasza:

Ellőhetsz egyet,biztos ami biztos,de a peteérés a várható mensi előtt 12-16 nappal van!

Tehát ha te most jársz mondjuk a 32. napon akkor leghamarabb is 16. ciklusnapon volt peteérésed,ami ugye jóval később van mint a menstruációd vége!Így én nem hinném hogy baba van!

De az orvos fog biztosat mondani jövő héten!

majd írd meg mit mondott!

2012. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm,majd megírom!:)
2012. júl. 8. 16:05
 16/17 A kérdező kommentje:
megìgértem hàt megìroom:voltam orvosnàl,a ciklusommal nincs gond,a sterssz befolyàsolja csak nagyon.tegnap meg is jött,és elkezdtem szedni a fogamzàsgàtlót.
2012. júl. 10. 14:23
 17/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Örülök hogy minden rendben és köszi hogy megírtad!:)

2012. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!