Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek már megint megjött,...

Akiknek már megint megjött, hogy viselitek?

Figyelt kérdés
3 napja jött meg megint,most lesz a 12. hónap próbálkozás.Ez lesz a 2. hónap teázás.Kicsit jobban viselem a dolgot mint azelőtt,talán azért mert bízok a teába. A régebbi hónapokban mindig sírógörcsöket kaptam főleg mikor negatívat tesztelttem, legutoljára novemberbe,azóta inkább kihagyom a tesztelgetést.Akkor merek reménykedni mikor késik.

2012. júl. 9. 06:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Milyen teát iszol?Mennyire rendszertelen a mensid?Van hormon problémád?
2012. júl. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
együtt érzek, kedves kérdező, igaz, mi még csak a 3 próbálkozós hónapban vagyunk, de nagyon megvisel ha megjön. még van egy hetem a nemvártig, csak reménykedni tudok. orvosnál jártál már???
2012. júl. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Mi 9 hónapja próbálkozunk. Múlt hónapban volt egy petefészek ciszta műtétem, remélem most majd könnyebben összejön. Mindig el van rontva az a napom, amikor megjön. Most péntekre nem várom, de nem merek reménykedni. Majd meglátjuk.
2012. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem több mint két év után sikerült végre pozitívat tesztelnem, szóval nagyon is átérzem a helyzeted...


Össze fog jönni nyugi csak nem szabad tényleg ráparázni. én épp mondtam a páromnak, hogy ezt most akkor hagyjuk, én úgy fogom fel, hogy azért nem jön össze, mert mindjárt itt az államvizsga, szakdogát kell írnom, szóval valami stressz faktortól meg kell kíméljen magam, és láss csodát mivel nem ezen agyaltam a következő hónapban pozit teszteltem :-)


Azóta megszületett 3hét múlva lesz egy éves a kisfiam!!!


Szóval fel a fejjel, szerintem mindennek oka van, jönni fog ha Ő úgy gondolja :-)

2012. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Szia! Tavaly juliusban elkezdtunk probalkozni, mivel 20 eves voltam akkor, eszembe sem jutott, hogy nem jon ossze rogton. Hat megjott minden honapban, oktoberben kiderult egy pajzsmirigy problemam, ami miatt nagyon kis vekonyka lettem, ezert januarig gyogyszer, es tilos volt probalkozni. Februartol uj gyogyszer, ami mellett mar lehetett. Vettem ovutesztet, egyutt voltunk, mensi elott par nappal pozi lett a tesztem, hat nagy volt a boldogsag, de sajnos megjott a pontos idoben. Teljesen elkeseredtem, de elkezdtem utanaolvasgatni, hogy mi lenne a jo. Vettem 200mg-os E vitamint, ezt a parommal mind a ketten szedtuk minden nap! Vettem 1000mg-os C vitamint, ezt is szedtuk mind a ketten minden nap! Az e vitamin nekunk a mehnyalkahartyat erositi, hogy jobban meg tudjon tapadni a baba, a ferfiaknal a spermat tuningolja. A c vitamint meg csak ugy ajanljak. Vettem ovutesztet ismet, es cickafarkteat-palastfuvet meg zafir baratcserjet. Mivel amugy elegge hosszuak lettek a ciklusaim, es sosem tudtam mikor van ovum. Ahogy elmult a mensim marcius 20- a korul elkezdtem inni a cicka teat, es napi 1 db zafir kapszulat, ovuteszteltem szepen, es mar a ciklusom 25. napjan jartam mire pozitiv lett az ovuteszt! El sem hittem, hogy ilyen keson, semmi jel nem volt, hogy aznap van peteeresem. Egyutt voltunk, de amugy elotte is sokszor, mert nem kotelezoszeruen voltak az egyutttleteink :) na ahogy pozi lett az ovuteszt meg ittam 2 napig a cicka teat, mert segit megrepeszteni a tuszot, ami megett, es volt masnap a bugyimon 1 csepp ver! Ilyen meg sosem volt!:)) akkor is egyutt voltunk, hatha:)) akkor elkezdtem inni a palastfuvet, ami ugye a begyazodasert felelos, es meg mindig 1 db zafir.

Mar csak varni kellett, de en nagyon hittem benne! Akkoriban nagyon sokat edzettem, aerobic, kangoo, step, tanc, minden, heti 6-7x. Imadok is sportolni, de azert is, hogy lefoglaljam magam:) mensi elotti 2. napon jartam, lett volna delutan egy kemeny 2 oras edzes. Mondom veszek egy erzekeny tesztet, es ha pozi, akkor nem megyek. Ez delutan 1 korul volt. Lepisiltem a tesztet, eltelt 5 perc, negativ a teszt. Elszomorodtam, de feloltoztem, hogy akkor indulok edzeni. Mire lementem volt rajta egy nagyon nagyon nagyon halvany csik:)) nem hittem el!!!! Nem mentem edzeni, de a paromnak sem mondtam el, mert a mult honapban o is csalodott.

Vartam ket napot, hogy ujra teszteljek. A mensi napjanak a hajnalan belemartottam egy x-epil tesztet, es 1 perc utan kijott egy gyonyoru csik. Nem mertem elhinni, belemartottam a masikat is, mert ugye ketto van egy dobozban. Azon is kijott. Sirva fakadtam. Bementem hajnali 3-kor a paromhoz es elkezdtem neki mondani, szivem, terhes vagyok, terhes vagyok, uristen terhes vagyok. Nagyon boldog volt!!!!!:)))

Most 15 hetes 2 napos vagyok, es ugy nez ki, hogy kislanyunk lesz :))))

Sok sikert!!!:)


Csak gondoltam elmeselem a tortenrtunket:) sok sikert es kitartast! Meg hatha hasznos volt valami szamotokra belole!:)))

2012. júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
hi! Én épp a sírógörcsös résznél tartok - elmúlt 2hónapban ez volt... Ki is borultam rendesen, hogy a férjemet nem igazán érintette meg a dolog... 5hónapja próbálkozunk, most 1hónapja iszom a cickafark-palástfű teát. Bár olvastam, hogy van, hogy csak 3hónap múlva fejti ki hatását... Szóval nehezen... tudom, hogy nem a világvége ez az idő, de csalódott vagyok, m ugye azt gondoltam, hogy 25 vagyok és hát biztos sikerül elsőre...
2012. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szia!hát, én is csatlakozom hozzátok, ez volt a 3ik próbálkozós hónapunk, de megint megjött!A múlt havinál összejött a bébi, de 4,5 hetesen spontán vetélésem volt!Rettentő nehéz volt végigcsinálni, nagyon sokat sírtam!Múlt héten jött meg megint!A dokimhoz augusztusba megyünk vissza, ha addig nem sikerül, kezdődnek a kivizsgálások!de még reménykedem!
2012. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
cickafark-palástfű teát isszok,orvoshoz jövőhónapba megyek,akkora kaptam időpontot. A ciklusaim 28-34 naposak,bár az utobbi hónapba 30-32 napos lett. Köszi mindenkinek a válaszát :)
2012. júl. 9. 12:37
 9/25 anonim ***** válasza:

Mi 7 éve várjuk a babát.

Tavaly decemberben késett 9 napot. Volt egy szép pozitív tesztem. Aztán a tesztelés másnapján ezerrel megjött :(


Azóta semmi. Már március óta járjuk a meddőségi központot. Nekem semmi bajom. A spermákkal van kis gond, csak inszeminációval lehetek terhes, nagyobb úgy az esély, hogy a spermák kibírják kicsit tovább....


De nem jött össze az első inszemináció. Hittünk benne ezerrel, nagyon-nagyon összetörtünk :(


Most elkezdtem a második inszemet.


Drukkoljatok lányok!!!!!

2012. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szia,én a 11 hónap próbálkozásnál járok,2 hónapja iszom a cickafark teát.Most úgy döntöttem,hogy nem folytatom tovább,mert felborította a pontos ciklusaimat.30 naptól barnáztam 2 napig,már kezdtem örülni,hogy a tea segített.Utána megjött.Időm sem volt tesztelni.A sírógörcsön túl vagyok már.
2012. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!