Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez lehet ovu, de...

Szerintetek ez lehet ovu, de ilyen korán? A nagy meleg miatt lehet magasabb a hőm?

Figyelt kérdés

Tegnap lett vége! Ma viszont felment a hőm egy kicsit és erős folyásom van fehéres. Sajnos ovutesztem nincs. Mindig közepidőben szokott lenni, de ma figyelmes lettem a derékfájdalomra és enyhe alhasi fájdalomra is. Lehetséges ilyen korán?

Mikor megjött akkor is meleg volt de nagyon nem úgy mint ma akkor mértem 36,2. Mostmeg 36,9


2012. júl. 9. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Nem véletlen, hogy a naptármódszer nem túl jó hatásfokú védekezés.
2012. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tegnap lett vége a vérzésednek? nem valószínű hogy már egyből ovulációd lenne vérzés után, de nem teljesen kizárt. Rengeteg dolog megtudja zavarni a hőmérsékletedet. régóta nézed a hődet? Nem volt semmi különös dolog előző nap ami miatt emelkedhetett volna. Nekem egy késői lefekvés is bezavar, van hogy fölemelkedik van hogy leugrik miatta, de aztán kiderül hogy semmi köze nem volt az ovuhoz. Ha fent marad 36,9 körül akkor lehetett akár az is neked ilyen korán.
2012. júl. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ovunál többnyire olyan a folyás, mint a tojásfehérje. (ragacsos, nem túl guszta dolog... :)) De természetesen, előfordulhat, hogy jóval előbb van ovud, mint várnád, hiszen előfordulhat egy ciklus alatt (állítólag) több ovuláció, amit spontán ovulációnak neveznek. Egyébként ahogy már írták, pont ezért nem javasolja senki a naptár-módszert, már ha a terhesség megelőzése a cél, mivel a ciklus alatt bármikor kilökődhet egy petesejt... Ráadásul ebben a melegben nem csoda, ha az ember teste megzizzen.
2012. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!