Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esély a terhességre?

Mekkora az esély a terhességre?

Figyelt kérdés
Óvszerrel védekeztünk,azonban amikor a párom kihúzta a péniszét,észrevette hogy a gumi leesett. 100 %osan állítja hogy akkor esett le amikor kivette. Egyből új gumit helyezett fel. Mekkora az esély a terhességre ? Normális válaszokat szeretnék. Köszönöm

2012. júl. 9. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez jelentősen függ attól, hogy a ciklusod hanyadik napján történt a malőr, illetve mikorra várod a mensesed. Javaslom, hogyha benne vagytok a 72 órában, akkor menj le holnap a nőgyógyászodhoz és kérj esemény utánit. Erős gyógyszer, de jobb, mint egy abortusz.
2012. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A 72 órás tabletta nem cukorka hogy minden füttyszóra ajánlgatni kelljen Kedves Első!

Ha benned csúszott volna le akkor azt érzed és benned marad.

Szerintem nincs semmi probléma.Ráadásul írod hogy új gumit helyezett fel....tehát feltételezhetem hogy akkor még el sem ment?

Mert ha így van akkor teljesen kizárható a terhesség esélye.

2012. júl. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem derül ki számomra, hogy elment-e amikor kivette, mert ha újat tett fel, akkor valószinüleg még el sem ment... előváladék, óvszer mellett.. én nagyon kicsire tippelem az esélyt.
2012. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Második!


Mint olvashattad, jeleztem: erős gyógyszer. Logikus, hogy ebből adódóan tudom, hogy nem pillecukor. Ellenben azt mondom, inkább egy előrehozott menses és egy hormonlöket, mint egy abortusz, aminek úgy hírlik, nagyobb a veszélyességi faktora, mint egy 72 órás tablettának.


Egyébként, kedves Kérdező, az tényleg lényeges szempont, hogy elment-e a partnered, és úgy csúszott le, avagy még nem.

2012. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Veruca!

Második vagyok!

Félre értesz,azért írtam hogy nem cukorka mert minek ajánlgatod ha nem is tudjuk hogy elment-e egyáltalán benne.

Aztán szegény lány hallgat a "tapasztaltabbra" elmegy bezabálja a nagy hormonbombát lehet a nagy semmire.Jobb esetben nem történik semmi,rosszabban borul a ciklus ki tudja mennyi időre,ami roppant jót teszt egy fiatal szervezetnek.

Ezért írtam hogy feleslegesen minden füttyszóra nem kell ajánlgatni a gyógyszert.

Ha azt írta volna hogy kiszakadt a gumi és benne is maradt akkor nyilván támogatnám az ötletet,de úgy hogy a pasija mit mondott és húzott is egy másik gumit feltehetően még el sem ment és így majdnem hogy fizikai képtelenség a terhesség.Na te kb erre ajánlod a 72 órást.


Amúgy tök mindegy,ebben nem lehet igazságot tenni még a Kérdező le nem írja hogy elment-e a barátja vagy sem.

2012. júl. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Második!


Ugyan a Kérdező még válaszolt, de felnőttként tudjuk, hogy az előváladéktól is lehet simán terhes bárki. Nem nagy az esély, de ugye tudjuk jól, hogy kis esély is esély. Hogy a Kérdező mennyi idős, azt ugye szintén nem tudjuk. Én a szavaiból úgy veszem ki, hogy azért nem egy kezdő tinilány lehet, de aztán ki tudja... Mindenesetre vallom, tényleg egy hormonbomba inkább, ami egy egyszeri alkalom, mint ne adj' isten, egy abortusz, vagy egy nem akart gyerek.

A probléma az, hogy ennyi infóval többet nem is lehet mondani, de az első inkább a megelőzés. Az a baj, hogy mire kiderülne, mi lett volna az okos döntés... nem biztos, hogy jól jár az ember.

Persze azért én kívánom a legjobbakat! :)

2012. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!