Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 halvány pozi teszt, de...

2 halvány pozi teszt, de vérzek. Elmegy a baba?

Figyelt kérdés

tegnap reggel halvány pozit teszteltem, majd egy-két rózsaszín vércsepp jött..aztán kicsit később mintha beindult volna a menstruációm, aztán sokáig megint semmi...

Este teszteltem még egy pozit, de továbbra is vérzek...

Nem görcsöl, nem fáj...

Ennyi volt ? nem lesz baba akkor már?


2012. júl. 11. 08:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
érdemes tesztet csinálni még vagy törődjek bele ?
2012. júl. 11. 08:47
 2/12 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,hogy elvetéltél,de az is lehet,hogy a halvány pozitív teszt ellenére mégsem volt baba.Az az a vérzésed menstruáció.
2012. júl. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elkéne menned dokihoz, ha csak kevés vér jön. Vérezve is megvizsgálnak.

Lehet, hogy meg fog jönni. Nagyon sok nő járt már így pozi teszt után. Köztük én is. Sőt sokan nem is teszteltek, így nem is tudják, hogy baba is volt közbe.

2012. júl. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2 különböző típusú teszt volt, és előtte már volt két full negatív tesztem...tudom hogy terhes voltam de sajnos félek hogy már nincs :S


köszi az eddigieket!

azért drukkoljatok!

2012. júl. 11. 08:54
 5/12 A kérdező kommentje:
csinálok ma is egy tesztet.....ha erősödik talán van remény, ha gyengül akkor legalább tudom hogy mi van:S
2012. júl. 11. 08:55
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne a teszttel szórakozz, hanem menj orvoshoz! ha tényleg baba van, akkor még lehet gyógyszerekkel segíteni, hogy megmaradjon. Menj orvoshoz!
2012. júl. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Orvos! Most!!!!!!!
2012. júl. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Orvos!

Akár méhenkívüli is lehet!

2012. júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Mész dokihoz, vagy teszteltél még egyet??
2012. júl. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ORVOS!!!!!
2012. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!