Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napos késés, hasfájogatás,...

4 napos késés, hasfájogatás, álmosság, sírás. Szerintetek merjek tesztelni?

Figyelt kérdés

Bizonytalan vagyok, mert csak úgy voltunk együtt a párommal, hogy az aktus végére óvszert húzott fel, tehát belém csak előváladék kerülhetett. Most mégis ezek a tüneteim, igazából ma figyeltem fel rá. 7én meg kellett volna jönnie, volt hasfájogatás is, de még semmi, sőt, én mindig hatalmasra puffadok, mára az is lement. Izzadok, mint egy csataló, főleg, ha lefekszek, pedig nincs is melegem, jóformán bárhol el tudnék aludni és tegnap a párom 10 percet késett mikor meg hazajött átöleltem és sírtam, mint egy gyerek, hogy hol volt, pedig soha, de soha nem voltam ilyen.

Eddig nem mertem tesztelni. Szerintetek holnap reggel megérné? A ciklusaim pontosak szoktak lenni, de volt már, hogy több nappal előbb vagy később jött.


2012. júl. 11. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
csinalj tesztet már kimutatja ha van babu
2012. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És még valamit észrevettem, tiszta egy pattanás mindkét vállam, pedig 100 éve egy darab sem volt rajtam. Ez is tünet lehet?
2012. júl. 11. 14:09
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem ilyen rendes, sárga pattanások, hanem picik, kemények, nagyon pirosak és iszonyatosan fájnak. Kinyomni sem lehet őket, csak ilyen kemény, fehér valami jön belőle, az sem mindből. Vagy 15 darab jött ki ma reggelre.
2012. júl. 11. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon lehetséges,reggel csinálj tesztet és írd meg mi lett az eredményed!:)
2012. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságomban csináltam tesztet délután, de negatív lett. Gondolom 4 nap késés után már délután is pozitív lenne. Szerintem várok még egy napot és csak akkor teszteken reggel. Így már nem sok esélye van, igaz? Legkésőbb elsején fogantatott, akkor is már 10 napos lenne.
2012. júl. 11. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!