Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok nem rég vezetem a...

Lányok nem rég vezetem a görbém! Mit szóltok ehez a görbéhez?

Figyelt kérdés

Sztem nagyon furcsa igaz nem nagyon értek hozzá!Meg tegnap sajnos eltört a higanyos hőmérőm avval mindig hüvelyben mértem ez ami most van ez ilyen lézersugaras digitális lázmérő evvel persze hüvelyben nem tudom és így sztem nem is jót mérek!De végül is én a görbémre lenék kiváncsi hogy ugye tényleg nem normális?Nagyon cikk-cakkos?

[link]


2009. júl. 12. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi nagyon jó! ennyi belefér!
2009. júl. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem cikkcakkos, normális.

(a higanyos szerintem megbízhatóbb. ha van alkalmad/lehetőséged szerezz be egy olyat)

2009. júl. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam beszerezni higanyosat, de azt mondták nekem a gyógyszertárban, hogy június elsejétől már nem lehet kapni sehol, csak digitálisat. Az meg nekem nem jól mér, nem is tudok vele mit kezdeni.
2009. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!