Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan hat a tüszőrepesztő?

Hogyan hat a tüszőrepesztő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! segítséget kérnék tőletek. 3.inszemem lesz hétfőn. tüszőrepesztőnek Decapeptyl szurit kapok,illetve adtam is már magamnak tegnap délben. olvastam viszont a napokban , hogy volt olyan,aki szintén inszemkor először kapott ovuláció késleltető szurit,majd utána kellett meghatározott időben beadnia a tüszőrepesztőt. én eddig azt hittem,hogy önmagában a tüszőrepesztő az,ami késleltei , hogy idő előtt kiszabaduljon a petesejt. Ha valaki pontosan elmagyarázná nekem,most akkor mi is a tüszrepesztő injekció lényege? (azt tudom,hogy elvileg 36 óra múlva történik meg a tüszőrepedés,de most elbizonytalanodtam,hogy mi van,ha ez előbb megtörténik:( előre is köszönök minden választ,és bocsi,ha kicsit körülményesen körítettem.
2009. júl. 12. 08:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Nincs senki,aki ezzel kapcsolatban tud segíteni?:(
2009. júl. 12. 10:32
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem igazán ezt tudom...

Nekem a Decapeptylt 12 órával a tervezett tüszőrepedés előtt kellett beadatni (pontosan, este 11-kor), bár nekem lombikhoz kellett. Tehát leszívták, megtermékenyítették, 3 nap múlva vissza.

És nem tudok róla, hogy lett volna ovuláció késleltetés közben...

Talán segítettem...

2009. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!